1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hidennisko tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2013
    Konu Sahibi : hidennisko
  1. duyaydin

duyaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    2 tane oğlan doğurmuşsun,başka devirde olsak altının içine oturturlar,ahh erkekler,o halıya o da basmayacak sanki:KK20:

Canım rica ederim,birşey yapmıyorum ki,tablolaştırayım istemiştim ama çok kodlu bir iş benden sonraki yapamayabilir dedim,bben bulurum yeni hamişlerden listecibaşı :KK1:

2. 3 Ocak 2013
  3. happykelebek

happykelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    Cok saolun insallah bu guzel dilekleriniz hepsizinle olsun.su an yaptigim ozel bisey yok bilinen seyler sik ic camasir degisimi kurulanmaya dikkat etmek falan.rahim agzi uzunlugun 2 cmden daha kisaydi.zaten 1.de tani konuldugu icin bunda onlem olarak yapildi.bide bebegin organ olusumu 14.haftada tamamlaniyor bu haftadan sonra verilen anestezi daha az bebegi etkiliyor doktorumun soyledigi bu.ne kadar hemsire olsamda basa gelmeden bilmiyor insan hersey okudugun gibi deil cunku.bide bransim kardiyoloji olunca biraz uzaktim bu konulara.insallah rabbim hepimize hayirli mutlu haberler almayi nasip eder

4. 3 Ocak 2013
  5. metal41

metal41 Rabb'ime emanetler Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canlar burdaki dr en son 28. hsftada gîtmişyim. Hep testlerimi o yaptırıdı düzenli. geçen hafta Arda bey e gittiğinde uzunzamsbdır kan ve idrar tahlili yapmadığını eğer burada yapılıyorsa yaptıralım dedi. Özellikle crp iki aydır bakılmıyodu. Arda bey yılbaşından beri buğün il başı yapmış. Ben aradım sabahtan beri bana dönecek bekliyorum. Kandaki lökosit oranı her zaman ki gibi yüksek.
    Ama crp uçmuş resmen 0,5 max olması gerekirken benimki 29. Biraz baktım benim gibi gebelerden hastanede yatanbile var. Resmen üç buçuk atıyorum. İnşallah bir sorun çıkmaz. Yarın buradaki Dr randevu aldım.
    Allahım sana sığındım. Hikmetini üstümüzden esirgeme.

6. 3 Ocak 2013
  7. gurbetciiii

gurbetciiii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    103
    holeyyyy esim c.e muduruyle gorusmus benim durumumu anlatmis oglenleri sana izin demis git kizimizi doyur oyle gel demis artik disardan yemiyecem sukur sana yarabbim kul sikismayinca hizir yetismezmis cok mutluyum su sipamda kasilip durmazsa cok daha iyi olucam :KK66::):):)

8. 3 Ocak 2013
  9. gurbetciiii

gurbetciiii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    103
    cnm o crp beyaz kuremi benide kizimda 49 cikmisti oynakti yani hic 0,5 olmadi minimum 24 tu banada damardan igne vuruyorlardi gunde bir kez dr beya kuren bi dusuyor bi firliyor hic dengede durmuyordu..

10. 3 Ocak 2013
  11. happykelebek

happykelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    Ben herhangi bi ameliyat olmadim.kurtajimda yok boyle olunca yermezligim dogustan sanirim.suan surekli yatar halde deilim ama kendimi yoracak bi is yapmiyorum bol bol dinlaniyorum.doktorum calismama kesinlikle izun vermiyor ama.

12. 3 Ocak 2013
  13. berguza

berguza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba arkadaşlar 6 haftalık gebeyim inşllah ikiz bebeklerim olacak yalnız on gün kadar önce kahverengi lekelenmelerim başladı dr düşük tehlikesi dedi yatmamı söyledi bu arada iğne oluyorum çok korkuyorum umarım bebişlerim sağlıklı bi şekilde dünyaya gelir

14. 3 Ocak 2013
  15. metal41

metal41 Rabb'ime emanetler Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canlar şimdi Arda bey aradı. Tam bi antibiyotik yüklemesi yapıyor.
    Ampisina 1 gr 6 saat arayla 1 hafta. Ayrıca zithromax 500 üç gün kullanacajmışım.
    Rabbim şifa versin. İnşallah bir sorun çıkmaz. Allah'ım sana sığındım hikmetini üzerinden esirgeme.

16. 3 Ocak 2013
  17. duyaydin

duyaydin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Canım geçmiş olsun,ilaçların şifa olsun inşallah

18. 3 Ocak 2013
  19. moonsherose84