1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle

Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hidennisko tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Eylül 2017
    Konu Sahibi : hidennisko
  1. KaraninAnnesi

KaraninAnnesi Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    13
    Sen me güzel şeyler söylüyorsun öyle :) ya yeterki doğsun yatmazmıyım hiç :KK43: inşallah en kısa sürede güzel haberler vermek isterim :KK43: belki biraz olsun acılarım diner... ikizler konusuna gelince olmasını çok ama çok isterim bakalım yaşayıp görücez :) bana dua et :KK43: AMİNNNNN :)

Nirodhaa bunu beğendi.
  2. 13 Eylül 2017
  3. KaraninAnnesi

KaraninAnnesi Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    13
    Örneğin ben :KK43:

4. 13 Eylül 2017
  5. KaraninAnnesi

KaraninAnnesi Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    13
    Allahım sen bu sabahın, okunacak ezanların yüzü suyu hürmetine bütün canlıları kötülüklerden koru yarabbim. Benim gibi evlat acısı ile yanıp tutuşanlara Peygamber sabrı ver yarabbim... Bütün hamile arkadaşlarımın sağ Salim yavruları ile birlikte bir an önce kurtulmalarını nasip eyle yarabbim... İsteyen herkeze evlat nasip et yarabbim. Allahım sen bize yardım et.

Günaydın
    Güzel ve güneşli günlere uyanmamız dileğiyle...

mehtapmhtp88, Nirodhaa, arch2401 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. 13 Eylül 2017
  7. Gulum80

Gulum80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.307
    Ödül Puanları:
    48
    Ha anladım canim

8. 13 Eylül 2017
  9. sevgice26

sevgice26 Üye Üye

Beğenildi:
    447
    Ödül Puanları:
    23
    Canım ben ilk düşükten sonra 1 sene bekledim ve ilk ay denememizde hamile kaldım 3. Denememde de 1 sene bekledim 3 ay sonra falan hamile kaldım ama yumurtlam zamanına hiç dikkat etmedim bi program indirdim ovulasyon die ona uyarak birliktelik oldu ve o ay hamile kaldım kafan ne kadar rahat olursa o kadar çabuk hamile kalırsın inş güzel haberlerini alırız

10. 13 Eylül 2017
  11. sevgice26

sevgice26 Üye Üye

Beğenildi:
    447
    Ödül Puanları:
    23
    Cuma günü randevum var ilk defa nst ye gireceğim çok heycanlı ve mutluyum rabbim isteyen herkese tattırsın bu güzel duyguları inş

Nirodhaa bunu beğendi.
  12. 13 Eylül 2017
  13. Nirodha

Nirodha Kararsız, üzgün... Üye

Beğenildi:
    1.068
    Ödül Puanları:
    58
    Amin kuzum. Allah bizleri evlatla yada evlatsızlıkla sınamasın. Bir an evvel minnoşlarını kucağına alırsın inşallah. Allah hamilelerin duasını kabul edermiş. İnşallah sende 2018 e girmeden güzel habrler verirsin bize

14. 13 Eylül 2017
  15. Nirodha

Nirodha Kararsız, üzgün... Üye

Beğenildi:
    1.068
    Ödül Puanları:
    58
    Ben geçen gün vajinamdaki ağrı nedeni ile girdim. Çok ekstrem bişi yok. Heyecanlı idi. Tavsiyem ayağında çorap olsun çünkü ayaklarım sabit kalmakta üşüdü. Ayrıca telefonun da yanında olsun 20 dk bekliosun çünkü canın sıkılıyor :) bebeğin kalp sesinin yanı sıra cihaz sesi de çok çıkıyo. Ne bilim güzeldi :)

16. 13 Eylül 2017
  17. hmde

hmde Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    3
    Bende oksapar kan sulandırıcı iğne vuruyorum kendime günde bi defa karnımdan ve kolumdan vuramıyorum bacağımdan vuruyorum hep

18. 13 Eylül 2017
  19. sevgice26

sevgice26 Üye Üye

Beğenildi:
    447
    Ödül Puanları:
    23
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim canım dışarıya çorapsız çıkmıyorum zaten bide eşimle beraber gidecez sıkılmam heralde telefon elimden düşmüyo zaten ama kalp atış sesi çok güzel eşimi ilk defa bu gebeliğimde kalp atışını dinlerken sevindiğini ve heyecanlandığını gördüm sanırım ondan da biraz heyecanlıyım inş sonuçları da iyi çıkar bi kaç kez kasılmam ve ağrım oldu benimde ama yaşadığım yerdeki hastanede nst yokmuş doktor nst ye girmen lazım hemen dedi biraz da ondan korkuyorum dün gecede oldu karnım taş gibi oluyo ve belimin karnımın ağrısından adım atamıyorum inş iyi haberler alırım

Nirodhaa bunu beğendi.