Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
20 Ocak 2008
12.061
22.327
Daha önce çok kez yazdım saolsun cevap veren arkadaşlarda oldu . Ben çok korktuğum için yine sormak istiyorum
Bursa da dikiş konusunda kime gitmeliyim ? Yada Bursa dan istanbul a gidip orada mı yaptırmalıyım dikişi ? Özel hastane ve doktora güvenemiyorum ilk yaşadıklarımdan sonra . O yüzden fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
Benim dikisimi murat erdemir yapti.Jinemed.Onun hastasiyim zaten.Belki duymussundur kendisini.

Delirella

2 meleğim de cennette... 😞
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
2.621
3.344
Daha önce çok kez yazdım saolsun cevap veren arkadaşlarda oldu . Ben çok korktuğum için yine sormak istiyorum
Bursa da dikiş konusunda kime gitmeliyim ? Yada Bursa dan istanbul a gidip orada mı yaptırmalıyım dikişi ? Özel hastane ve doktora güvenemiyorum ilk yaşadıklarımdan sonra . O yüzden fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
Bursa İstanbul’a uzak değil, zaten vajinal serklaj olacaksa hemen günlük hayatına devam edebiliyorsun. 2 günlüğüme İstanbul’a gelip operasyonu olup geri dönebilirsin diye düşünüyorum

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.297
837
Benim dikisimi murat erdemir yapti.Jinemed.Onun hastasiyim zaten.Belki duymussundur kendisini.
Evet bu isimleri not almışım ama hiç birine gitmedim . Hamile kalmadan önce Faruk dinçşahin e gittim bi kaç kişiden duymuştum tavsiye . Birde bende kan pıhtılaşması sorunu da çıktı kan sulandırıcı iğne de yapmam gerekecekmiş o yüzden güvenemiyorum kimseye 22 haftalık erken Doğum yaptım
(Osman Develioğlu
Reşat saya
Murat erdemir
Yalçın kimya
Doç.dr.mehmet Atalay)

Chelzy

Haydi kalk ayağa, yürü güneşe !
Pro Üye
20 Ocak 2008
12.061
22.327
Evet bu isimleri not almışım ama hiç birine gitmedim . Hamile kalmadan önce Faruk dinçşahin e gittim bi kaç kişiden duymuştum tavsiye . Birde bende kan pıhtılaşması sorunu da çıktı kan sulandırıcı iğne de yapmam gerekecekmiş o yüzden güvenemiyorum kimseye 22 haftalık erken Doğum yaptım
(Osman Develioğlu
Reşat saya
Murat erdemir
Yalçın kimya
Doç.dr.mehmet Atalay)
Yalcin kimya ,Bursa da bir efsane olarak dolasiyor.Perinatolog kendisi ve Bursanin en iyisi diyorlar.Benim bu sorun daha evvelden olsaydi kesinlikle kendisine giderdim hatta detayli icin ona gitmedigime pismanim.

Maviruya30

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
1.297
837
Bursa İstanbul’a uzak değil, zaten vajinal serklaj olacaksa hemen günlük hayatına devam edebiliyorsun. 2 günlüğüme İstanbul’a gelip operasyonu olup geri dönebilirsin diye düşünüyorum
Yakın ama daha sonra sürekli kontrole gidemem Bursa’daki doktorlarda serklajı yapmadığı için ilgilenmez diye düşünüyorum ı yüzden fikir alayım dedim canım

Delirella

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
2.621
3.344
Yakın ama daha sonra sürekli kontrole gidemem Bursa’daki doktorlarda serklajı yapmadığı için ilgilenmez diye düşünüyorum ı yüzden fikir alayım dedim canım
Takip yapar cnm aöa Bursa’da da iyi doktora git. İsim yapan doktorlar ilgilenmemeyi riske almaz diye düşünüyorum.

Delirella

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2018
2.621
3.344
İstanbul da hangi hastane hangi doktor canım ?
Canım dediğim gibi Prof Arda lembet, Prof Cem batukan İbrahim bildirici bildiğim isimler. Ama burada dikiş attırmış ve Doğum yapıp bebeğine kavuşan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur bence. Ve 2 gün İstanbul’da halleder gidersin cnm

Yukarı Alt