• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Rahim çizdirme yaptırıp virusden dolayı transfer iptali

Ozlem_426

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
24
12
Rahim çizdirme yaptırmıştım Nisan ayı adetimlede transfer olucaktim ama virusden dolayı transferler yasaklanmış. Bu ameliyat şimdi bosami gitmiş olucak 😭

sirkencubin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
14.933
7.383
Öyle düşünme lütfen bak dışarda hayat durdu olağanüstü şeyler yaşıyoruz. Sen sağlıklı ol, eşin sevdiğin insanlar sağlıklı olsun, şu süreci tanıdığın insanlar hasarsız atlatsın. Tekrar çizik atılır transferin yapılır.

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
739
955
Bence öyle düşünmeyin.ben de çizik attırdım,hiçbir problem yoktu rahimde buarada.sonra aradan 3-4 ay geçti,başka merkezde tedavi oldum tekrar,taze transfer ile.kızım şuan 6 aylık.Allah nasip edecekse her türlü olur,canınızı sıkmayın hiç.Allah herkese hayırlısıyla nasip etsin yavrusunu.

Mihmandar_34

Rabbime şükür 🤲
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
5.351
4.413
Rahim cizdirmeyi ilk defa duyuyorum nasıl bir işlem?
Her işte bir hayır vardır, olumsuz düsünmeyin.
Kısa zamanda hayat normale döner inşallah, hepimizin yarım kalan isleri var allah sağlık versin hepsi hallolur umudundayım🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-09-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 157 gün kaldı.

Bebeğinizin kulağı artık başın iki yanında çıkıntı yapmaya ve gözleri yan taraftan ziyade ön tafa doğru bakıyor. Plasenta bebeğinizi sağlıklı tutmak için hizmet ederken aynı zamanda sizin sağlığınızı korumada da önemli bir rol oynamaktadır. Plasenta, globulinleri ve kanda bulunan doğal bileşenleri sentezleyerek enfeksiyonları önler. Bebeğinizin diş minesi oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ozlem_426

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
24
12
Bence öyle düşünmeyin.ben de çizik attırdım,hiçbir problem yoktu rahimde buarada.sonra aradan 3-4 ay geçti,başka merkezde tedavi oldum tekrar,taze transfer ile.kızım şuan 6 aylık.Allah nasip edecekse her türlü olur,canınızı sıkmayın hiç.Allah herkese hayırlısıyla nasip etsin yavrusunu.
İnşallah ama insan yinede kafaya takıyor zaten tüp bebek zor bı surec ilki tutmadı ikinciye zor niyetlenmistim şimdide böyle oldu

Biscolataamm

İyileri öldüren dünyaa...
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2020
134
133
İnşallah ama insan yinede kafaya takıyor zaten tüp bebek zor bı surec ilki tutmadı ikinciye zor niyetlenmistim şimdide böyle oldu
Canım hepizin son durumu öyle valla.Ben de o kadar hazırlık yapmıştım ertelendi.Şu aşamada sağlımızdan daha kıymetli hiç bişey olamaz ki.Üzüldük tabi ama çok olağan dışı hâl var ülkemizde.Teselli ediyoruz kendimizi.Hayırlısı olsun hepimiz için Allah yardımcımız olsun.

toprakk_kokusuu

İyilik; Bu Hayatta En Çabuk Unutulan Şeydir.
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
195
186
Merhaba arkadaşlar bende bu ay dondurulmuşlarla tedaviye başlayacaktım ama doktorum bence bi ay daha ertelemek daha sağlıklı olacak şu durumda dedi Corona virüsten ötürü ☹ geçen ay polip için histeroskopi ve rahim çizimi yapılmisti üstelik benimde bu ay şans oldukça yüksekti ama ben hala kararsizim tedaviye başlamak mi ertelemek mi bilemiyorum

Yukarı Alt