• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

rahim dinlendirme süreci hk sorum var

sensationgirl

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
71
19
Merhaba Kızlar
1 Ocak regl oldum
12 Ocak opu oldum
17 Ocak ilk regl tarihimdi
Doktorum ikinci reglimi olduğumda embryo transferi hazırlıkları için çağırdı ancak bir türlü regl olamadım gebelik yok benim durumu yaşamış olanlar ikinci adetinizi normal zamanda mı olmuştunuz ?
bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim 🙏

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
3.528
2.278
Merhaba Kızlar
1 Ocak regl oldum
12 Ocak opu oldum
17 Ocak ilk regl tarihimdi
Doktorum ikinci reglimi olduğumda embryo transferi hazırlıkları için çağırdı ancak bir türlü regl olamadım gebelik yok benim durumu yaşamış olanlar ikinci adetinizi normal zamanda mı olmuştunuz ?
bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim 🙏
Canım opu dan sonra regl tarihi değişiyor yani uzayabiliyor bu şekilde stres yapma iyice gecikmesin. Ben doğum kontrol hapı kullanmıştım onun için 28 günde gelmişti ama kullanmayanlar genelde bu şekilde sorun yaşıyor rahat ol sorun yok olacaksın 🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-10-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sensationgirl

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
71
19
Canım opu dan sonra regl tarihi değişiyor yani uzayabiliyor bu şekilde stres yapma iyice gecikmesin. Ben doğum kontrol hapı kullanmıştım onun için 28 günde gelmişti ama kullanmayanlar genelde bu şekilde sorun yaşıyor rahat ol sorun yok olacaksın 🤗
Teşekkür ederim ne kadar gecikecek ki acaba baya oldu umarım kist olmamıştır 🙄keşke doktorum doğum kontrol hapı verseydi sizin gibi

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
3.528
2.278
Teşekkür ederim ne kadar gecikecek ki acaba baya oldu umarım kist olmamıştır 🙄keşke doktorum doğum kontrol hapı verseydi sizin gibi
istersen bi muayeneye git aklına birşey gelmesin ama stres yapma canım o da geciktirir

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
3.528
2.278

Yukarı Alt