• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Rahim dinlendirme sürecinde olup transfer bekleyenler, gelin beraber bekleyelim.

sirkencubin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
15.172
7.956
Kızlar merhaba, salgınla ilgili kafayı topladım biraz, inşaallah tutunca sorun devam ediyorsa en kötü ücretsiz izin alıp kendimi eve kapatmaya karar verdim. Merkezle görüştüm, çarşambaya histeroskopi icin çağırdılar transferden önce, bi aksiklik olmazsa haziran adetiyle transfer istiyorum. Cok heyecanliyim. Umarım histeroskopi kolay gecer, narkoz almayı hiç sevmiyorum ama mecbur. Sizde durumlar nasıl ?
Pıhtılaşma sorunu var mı sende? Kan sulandırıcı iğne kullanacak mısın? Şu an piyasada Yok hiç millet yana döne iğne arıyor.

blueaqua

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2015
685
730
Pıhtılaşma sorunu var mı sende? Kan sulandırıcı iğne kullanacak mısın? Şu an piyasada Yok hiç millet yana döne iğne arıyor.
Ay sorma canim dun okudum cok moralim bozuldu, 3 genimde pıhtılaşma mutasyonu var. Onceki transferimden kalma iki kutu oksapar var bende, bi ay yeter ama piyasaya girmezse napicaz bilmiyorum. Bitmeden iyice alip koysak kenera biraz.

Lemoncake

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
15
10
Kizlar ben de katildim araniza.5 tane 3.gun embriyom persembe gunu donduruldu.14 yumurta toplandi ,11 i olgun cikti,10 u dollendi 5 tanesi 3.gun donduruldu.1 tanesi icin de yarini bekliyoruz.Durumuna gore o da dondurulacak.Doktorum 3.gunleri cozdurup 5.gune devam ettirilecegini soyledi.Su an rahim dinlendirme surecindeyim.Yasim 35 amh 1.46 fsh 8.Beklemek istemedigimiz icin tup bebek yaptiralim dedik.Bahcecide tedavi goruyorum.31 mayis BAT.Adetin 2.gunu cagirdi doktorumuz.

sirkencubin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
15.172
7.956
Ay sorma canim dun okudum cok moralim bozuldu, 3 genimde pıhtılaşma mutasyonu var. Onceki transferimden kalma iki kutu oksapar var bende, bi ay yeter ama piyasaya girmezse napicaz bilmiyorum. Bitmeden iyice alip koysak kenera biraz.
Bende de pıhtılaşma sorunu var. ben ilaç kullanırken ileri hafta kayıp yaşadığım için kan sulandırıcı stok sorunu çözülmeden transfer istemiyorum.

sirkencubin

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
15.172
7.956
Kizlar ben de katildim araniza.5 tane 3.gun embriyom persembe gunu donduruldu.14 yumurta toplandi ,11 i olgun cikti,10 u dollendi 5 tanesi 3.gun donduruldu.1 tanesi icin de yarini bekliyoruz.Durumuna gore o da dondurulacak.Doktorum 3.gunleri cozdurup 5.gune devam ettirilecegini soyledi.Su an rahim dinlendirme surecindeyim.Yasim 35 amh 1.46 fsh 8.Beklemek istemedigimiz icin tup bebek yaptiralim dedik.Bahcecide tedavi goruyorum.31 mayis BAT.Adetin 2.gunu cagirdi doktorumuz.
Bu yaşta bu kadar yumurta Harika. Maşallah diyeyim.

Yukarı Alt