Rahim filmi

sibellkksall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba arkadaşlar. 2 senelik evliyim şimdiye kadar hamile kalamadım bi kaç doktora gittim Hormon Testi Simir Testi yaptı sıkıntı yok şimdide Rahim Filmi çekilçek diyor. Daha önce Rahim filmi çektiren var mı

Selinby61

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
201
Merhaba arkadaşlar. 2 senelik evliyim şimdiye kadar hamile kalamadım bi kaç doktora gittim Hormon Testi Simir Testi yaptı sıkıntı yok şimdide Rahim Filmi çekilçek diyor. Daha önce Rahim filmi çektiren var mı
Anestezi almadan cektirdim bidaha cekilecek olsam asla kabul etmem anestezi olmadan. Kisa sürüyor fakat cok can yakici

Yasnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.403
Salı günu genel anestezi ile cekildim iyikide anestezi ile cekilmisim acısını bilmiyorm ama o masada bayilana kadar beklerken bile cok gerildim o aletleri gordukce cok korktum normal cekilemezmisim yani bunu anladim bence anestezi ile cekilin

Gizemli02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.197
Devlet hastanesinde anestezisiz cekildim adet agrim kadar bile deildi.bence önemli bi adim kesin cekilmelisin.tüplerinmi tikali rahimde bi bozuklukmu var hepsi ortaya cikar

Uraniaaflora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.177
Cok agrili gecti 5 tane doguururdum o aciyla. Herkresin ayni olmuyor acimayan da var tikaliysa acir diyorlar ama benim acikti resmen kan beynime sicradi :KK43: tikali tup varsa aciliyot rahim filminde ilac veriyorlar rahme

Yukarı Alt