Ramazanda nasıl kilo alınır ?

Lathego

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
223
1
sırf ramazan var diye ben aylar öncesincen kilo alma çalışmalarını bıraktım. biliyorum çünkü aldığım kilolar gidecek hemen :26: nasılım biliyo musunuz? sabah kalkıyorum ve kahvaltı yapmadan akşama kadar durabiliyorum. aklıma hiç yemek gelmiyo. ve kusana kadar yemek yesem kilo alamıyorum ama yerimden kalkıp azcık hareket etsem bir bir düşüyor kilolar :KK52: ben böyle bi şey görmedim ya nasıl bi metabolizma bu :KK53::KK52::KK53::KK52::KK53::KK52:

Bulcuk

Minik prensim kollarımda
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
9.215
4
aynen bende kusana akdar yesem günlerce kilom hiç değişmiyor aç tok her türlü tartılyıorum 45 ne üstü ne altı hep aynı ama bi gün aksatayım yemeyi anında kilo veriyorum ramazanda nolurum bilmem artık

berraksu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
268
7
yıllaaaaaaar sonra zorla 5 kilo aldım ramazanda zayıflarım diye çok korkuyorum :KK43:
bazıları ramazanda kilo aldıklarını söylüyorlar onlara hayret ediyorum nasıl başarıyorlar bunu

tugbishe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
215
0
yıllaaaaaaar sonra zorla 5 kilo aldım ramazanda zayıflarım diye çok korkuyorum :KK43:
bazıları ramazanda kilo aldıklarını söylüyorlar onlara hayret ediyorum nasıl başarıyorlar bunu
kızlar bence ramazanda cok cok asırı zayıfsanız oruc tutmayın. Eger tutucak gibiyseniz de gündüz yedigini ögünleri geceye yayın. yani sahura kadar yiyin gece de sahur yapıp yatın gün icinde de fazla hareket etmeyinn

xmehtapx

Türk Bir Faslı Gelini
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
230
0

Ramazandan önce 8 kilo almıştım.Hah yavaş yavaş normale dönüyorum derken Ramazan başladı.

İlk 5 günde 3 kilo verdim.Ramazan bitene kadar yok olacağım sanırım :KK43:

Son düzenleme:
Yukarı Alt