Regl zamanı yaklaşırken duygusal karmaşalara girme

Sherlock holmes

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2020
490
974
Regl zamanı yaklaşırken ya çok duygusallaşıyorum yada sinirleniyorum kendimi durduramıyorum normal bir şey tabi ama kırıcı yada fazla alıngan oluyorum yada hiç olmadık şeyleri düşünüp ağlıyorum depresyona giriyorum kendimi nasıl kontrol edebilirim bu durumlarda ? ilaç mı almalıyım ?

bikergirlaea

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
2.169
4.157
24
Ben o tarihler yaklaşırken (genelde düzenlidir) papatya ve rezene çayı içiyorum.Çok iyi geliyor rahatlatıp gevşetiyor.Bir de yanlış hatırlamıyorsam bir çay firması o günlere has bi çay üretmişti bitki çayı.

banebade

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2020
256
169
Regl zamanı yaklaşırken ya çok duygusallaşıyorum yada sinirleniyorum kendimi durduramıyorum normal bir şey tabi ama kırıcı yada fazla alıngan oluyorum yada hiç olmadık şeyleri düşünüp ağlıyorum depresyona giriyorum kendimi nasıl kontrol edebilirim bu durumlarda ? ilaç mı almalıyım ?

Papatya çayı öneririm

girlolita

💋❤️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.012
6.933
Ben de aynen öyleyim hatta utanmasam etrafımdakilere neden gözünün üstünde kaş var diyerek kavga edicem :KK70: Hormonlarla alakalı sanırım

Pamukannesi83

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
10.385
37.991
Bende ikinci dogumdan sonra pms olustu. Bir iki hafta önceden basliyor mide bulantisi, duygusalik ama daha cok sinirlenme felan. Doktorum ilk bitkisel bir ilac verdi. Onun pek faydasi olmadi. Zamanla düzelmese mecbur hormonlar almam lazim :KK12:

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
3.027
4.056
Bende çok aşırı sinirli oluyorum, ufacık bir şeyden ağlayabilirim normalde hiç ağlak değilimdir. Ama durup durup bir şeyi düşünüp ağlamam o sıra bir şey olduysa ağlarım ama sinir fazla baya

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :72 Kg. Şimdiki Kilom :70 Kg.

Tavuk_suyu_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2015
7.241
10.177
Konuyu takipteyim . Bakalım ne öneriler gelecek..
Ben de çok agrasif oluyorum . Canım da aşırı et çekiyor bu dönem de . :KK53:

Tanburacialtac

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
115
60
Kızlar aynı dertten bende muzdaripim hatta ben kendime zarar veriyorum küfür kavga ağlama yani çok ama çok rezil durumlar yaşıyorum ne yapsam fayda etmedi