Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Regl

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sevgiyle tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sevgiyle
  1. sevgiyle

sevgiyle Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    28 mart 2008 de doğum yaptım ilk reglimi geçen ay haziranın 28 de oldum bu ay daha henüz olmadım normalde 2-3 gün önceye atması gerekirdi bu normalmidir böyle düzensiz olması birde ne zaman tam düzene girer bu evrelerden gecen anneler bilgilendirirseniz sevinirim

2. 28 Temmuz 2008
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    canım doğumdan sonrası adetinin belli bi süre düzensiz olması gayet normal dir...eğer hamilelik şüphen varsa bi test yaptırabilirsin...

4. 28 Temmuz 2008
  5. sevgiyle

sevgiyle Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    yok canım ya hamilelik şüphem yokta ne bilim biraz tedirgin oldum bebişim henüz 4 aylık

6. 28 Temmuz 2008
  7. truf

truf Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    benimde düsensiz. önceden hiç olmazdı düzensizik ama hormonlar oturmadı sanırım hala. 1-2 hafta gecikti öyle oldum. en kısa zmanda düzeliriz inşallah.

8. 29 Temmuz 2008
  9. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Ödül Puanları:
    148
    canım bende 28 martta dogum yaptım.22mayısta ılk adetımı gordum o zamandan berıde duzenlı goruyorum her ay.ama cogu kadında oluyormus bu duzensızlık merak etme normalmıs bunlar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.