• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Reglim 3 günü gecikti, acaba mı?

Semipermeable

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2012
1.703
1.752
Test yapsana canim. Ister kan, ister gebelik. Bos yere acaba mi diye eziyet etme istersen kendine. Kendimden biliyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 131 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin baş saçları görünür olacaktır ve kaşları belirginleşmeye başlıyor. Bebeğinizin kaş ve kirpikleri büyüyor. Bebeğinizin saçları ne kadar koyu olursa olsun henüz daha pigmentleşmiş durumda değil. 3-4 hafta içinde bebeğiniz kaşları beyaz bir şerit gibi gözükecek. Şu anda bebeğinizin saçları beyaz ve çok kısadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

EN0107

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2019
10
3
Kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Belki daha önce pek çok kişi aynı cümleleri kurdu ama derdimi birde ben anlatmak istiyorum. Son regl tarihim 06.06.2019 Bugün itibari ile 4 gün geciktim. Dayanamayıp idrar testi yaptım sonuç negatif. Acayip gaz problemim var 1 haftadır. Kasık bölgemde batmalar ( buna ek olarak kasık kısmım ateş gibi ) bel ağrısı var. Hunharca yeme çabası içerisindeyim ve baş dönmelerim de başladı. 3 Temmuz’da regl olmam gerekiyordu. 1 hafta öncesinde kan testi yaptırdım sonuç 0.1 yani negatif. Hala gelen giden yok, belirtisi zaten hiç yok. Kafam çok karışık. Böyle bir durum yaşayan var mı ? Sizce hamile miyim ? NOT: Geçen ay 1 hafta erken regl oldum )

AdoreSS

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
293
154
Kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Belki daha önce pek çok kişi aynı cümleleri kurdu ama derdimi birde ben anlatmak istiyorum. Son regl tarihim 06.06.2019 Bugün itibari ile 4 gün geciktim. Dayanamayıp idrar testi yaptım sonuç negatif. Acayip gaz problemim var 1 haftadır. Kasık bölgemde batmalar ( buna ek olarak kasık kısmım ateş gibi ) bel ağrısı var. Hunharca yeme çabası içerisindeyim ve baş dönmelerim de başladı. 3 Temmuz’da regl olmam gerekiyordu. 1 hafta öncesinde kan testi yaptırdım sonuç 0.1 yani negatif. Hala gelen giden yok, belirtisi zaten hiç yok. Kafam çok karışık. Böyle bir durum yaşayan var mı ? Sizce hamile miyim ? NOT: Geçen ay 1 hafta erken regl oldum )
Adet öncesinde kan testi yaptıysan,belki de geç dollenmedir ondan çıkmamıştır. Aslında Bu belirtilerin psikolojik de olabilir. Kafaya takmamaya çalış canım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-05-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt