• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Reglin 23. Günü Kahverengi Lekelenme

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.233
1.072
Selam kızlar,
3,4 gündür çok sinirliyim ve sürekli uyku halindeyim. Yerimden kalkacak halim yok nerdeyse... 2 gündür kahverengi lekelenme var sadece iç çamaşırımda normalde olmazdı... acaba yerleşme lekelenmesi mi diye düşünüyorum gebelik testi yaptım ama saatler sonra bi gölge görüyorum fenerle baktığımda... daha önce gebelik kayıplarım var ayni belirtiler sanki ne dersiniz? Kahverengi lekelenme neden olur?
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-07-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 144 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yenidoğan bir bebek kadar uykuya dalıyor ve uyanıyor. Bebeğiniz uyuduğu zaman, en favori pozisyonuna geçer. Bir çok bebek çeneleri göğüslerine yaslanmış pozisyonda uyurlarken bir kısım bebek başlarını geriye doğru yaslar. Bebeğinizin cildi artık daha az şeffaf.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mevayigit

🤲❣️👶 Oğluşumu bekliyoruz
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
2.196
2.788
Yumurtlama kanaması olabilir adetin döngü günü nasıl bilmiyorum benim mesela 23 sizinde oyle ise eger sökülemiyo olabilirsiniz bu ay bende yaşadım 20. Gunumdeyim gecikmede. bebek de yok sokulemio sürekli leke ve pıhtı gelio. Bende yerleşme kanaması dedim ama değilmiş mesela . Test de 5 10 dk arası cıkıosa dogru oluyo genelde. Yarın sabah ilk idrarla yani sıkışmış idrarınızla deneyin derim birde.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt