rejene veya renuee krem kullanan varmı

Elloy24QB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yakın bi arkadaşım 6 hafta düzenli kullndıktan sonra çatlaklarının ve pürüzlerinin %80 geçtiğini söyledi doğum yapmayı bekliyorum bende mutlaka deneyeceğim.

nfakgoz

n & f
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kullanan bir çok kişinin çok memnun olduğunu duydum bende doğumdan sonra kullanmayı düşünüyorum bide bony diye krem varmış sanırım ama ne kadar etkili bilmiyorum

sonatrach

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ya hikaye onlar resmen para tuzagı ben kendım kullandım ustelık cokda duzenlllı ama hı bır faydasını gremedım yaz aylllları yaklllasınca nasılda reklamları cıkıy tverde pes yanı nası kandırıyolar bızı ya

parpari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
her iki kremide kullandım. düzenli olarak ama faydasını görmedim. kesinlikle tavsiye etmiyorum

really

lovely my life..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm kizlar;
ben bu sitede daha yeniyim,ama cok guzel bilgileri paylasiyorsunuz tesekkurler..
LUTFEN!! yardim edin vucudum coook kotu bu yuzden strese girdim ve esimle surekli tartisiyoruz!!
nedenmi?? tabiki catlaklarim yuzunden.mafoldumben
neredeyse tesetture girecegim su sicak yaz ayinda bile,tsort giyemez oldum kollarim, bacaklarim karnim berbat durumda..lutfen ama lutfen gercekten deneyimli kisiler cvp yazsin renuee krem den sonuc alan varmi?????????????lutfen..:çok üzgünüm:

humeyra01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende kremi kullandım faydasını gördüm bence denemelisin inş faydasını görürsün.ŞU da gerçek ki tamamamen geçiren hiçbir krem yok.Çözüm estetik ameliyatta.

kabakiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
132
yok ccünki emziren kadinin hormonlarida farkli oluyor.ben kullandim rejeneyi rengini kaybetti ama kendileri duruyor heehe.olsun ne yapalim gidecekleri yok gibi

Yukarı Alt