rekotu tarn bal

A

ati_batu_ayba_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: ati_batu_ayba_
merhaba...
arkadaşlar çörekotu bal tarçın karışımı kullanan varmı?ya da kullanmak isteyen?
ben 3 aydır kullanıyorum henüz ben kalamadım ama oda arkadaşım ikinci ayda gebe kaldı

Cerennn

Berke'nin Annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım o nasıl oluyormuş?ben hiç bilmiyorumda bir anlatabilirmisin?

A

ati_batu_ayba_

Ziyaretçi
bal çörekotu ve tarçını bir güzel karıştıyorsun ve gün boyu ara ara yiyorsun yalnız çörekotunu çiğnemek gerekiyor ezilmeden faydası olmuyormuş toplam bir çorba kaşığı hem yumurtanı büyütüyor hemde çatlamasını sağlıyor

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
yok bi işe yaramadı denedim:KK43:

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
15 aydır istiyorum 2 3 ay denedim vbi işe yaramadı

wannababy

iki cocuklu ve mutlu:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
benim fsh biraz yüksek. dolayısıla yumurta kalitem düşmeye başladı. iki aydır falan kullanıyorum. bende henüz kalamadım ama kaç aydır bu ay ilk defa yumurtladığımı hissettim. doktorum bile bu ayki yumurtan çok güzelmiş dedi. demekki işe yarıyo. gerçi biz o güzel yumurtayı değerlendiremedik ama olsun. yemeye devam.a.s.

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
yaaaaaa ama ben çok yoruldum uğraşmaktan banada bi nasihat verseniz napıyım doktorumla konuşacağım ancak ne eşimle nede doktorumla tedavi istediğime dair konuşmaya cesaretim yooooooooook

meral_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
merhaba kızlar ben de işe aradığını düşünüyorum 2 ay hem hayıt kullandım fsh yüksekti benim onun için hemde bu dediğiniz karışımı yaptım ve bu ay hamile olduğumu öğrendim..darısı sizlerin başına inşallah..

wannababy

iki cocuklu ve mutlu:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
yaaaaaa ama ben çok yoruldum uğraşmaktan banada bi nasihat verseniz napıyım doktorumla konuşacağım ancak ne eşimle nede doktorumla tedavi istediğime dair konuşmaya cesaretim yooooooooook
herkesde aynı süre içinde sonuç vericek diye birşe yokki. sen kullanmaya devam et. ben 10. güne kadar akşamları bir bardakta adaçayı içtim. hormon dengesizliği için 2 aydır hayıt suyu da içiyorum ve sabırla bekliyorum.

Yukarı Alt