Relax Tone kullanan var mı? Relax Tone hakkında bilgi

CLU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
2
0
Relax Tone'u aylar önce aldım.Bir hafta düzenli kullandıktan sonra gittikçe savsakladım,ve kenarda köşede kaldı.Ne ilginç birşeyi istiyoruz ama mücadele vermiyoruz onun için.Bu bir masaj aletidir.Masaj kan dolaşımını hızlandırır.Bu cilt güzelliği ve sıkılığı için birebir.Bu makinenin ayarları var,uygulanan bölge kızarıyor hafiften ve ısınıyor.Beni düzenli kullanmaktan alıkoyan sanırım bana biraz ağır gelmesiydi.Birsüre kullandıktan sonra bileğimin yorulduğunu hissediyorumdum her seferinde.Uzun süre fön makinesi ile fön çekmeye uğraşmak gibi,elleriniz yorulur fön makinesini köşeye koyarsınız..
 

yefens

Küçük sevgilim :)
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2011
636
405
relax tone aldım ama şansıma arızalısı çıktı. voit spor ürünlerinin tanınmış bi markası olduğu için onu tercih ettim. aslına bakarsanız şekli bile aynı. her neyse epey bi kullandım. ilk günler kızarıklık yapıyodu bu da o bölgedeki yağın yandığına işaret dedim. sonraları kızarıklık olmadı velhasıl ben çok bi etkisini görmedim. yani mucize beklemeyin.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-03-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 50 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin altında yağ biriktikçe, bebeğinizin cildinin rengi koyu kırmızıdan ve şeffaflıktan, pembemsi ve yarı saydam (koyu tenli bebekler için de geçerlidir) hale gelecektir. Hamileliğinizin son yarısında bebeğinizin protein ve yağ talebinde büyük bir artış var. Doğumdan önceki 6-8 hafta içinde bebeğinizin kilosu iki katına çıkacaktır. Nefes darlığı yaşama sıklığınız artabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

angel-24

Guru
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
1.038
49
kızlar selülite iyi geliyo mu? ben zayıfım zayıflamak istemiyorum ama selülitlerim varr :KK43:
 

vm74

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
548
86
Slm arkadaşlar ürün elime dün geçti. Titreşimleri gerçekten çok kuvvetli kullanmaya başladım inşallah etkisini görürüm. Aslında ben breast beauty kemer bulamadığım için (artık getirilmiyormuş sormadığım yer kalmadı) bunu denemek istedim. Bir fırsat sitesinden oldukça uygun bir fiyata aldım. Size de yazarım sonuçları :)
 

zoom06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2011
2
2
bu aleti çok beğendim sebebi de törpüsü,masaj aleti olarak kullanmıyorum ancak motor devir sayısı yüksek olduğundan törpü olarak ayaklarda harika bir etkisi var.kötü tarafı o törpü aparatından ek olarak satılmıyor keşke o aparat ayrı olarak satılsa.masaj aleti olarak yatay düzlemde titreşim veriyor mekik çekmek daha etkili bence
 

mucizefsane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2014
11
5
kusura bakmayın konuyu tekrar açtım ama merak ettim alsam mı almasam mı basenlerim çok var bu alet işe yarıyor mu ? ne kadar kullanmak lazım en acilinden 1-2 ayım var tatile gitmeye enazından şıkılaşması lazım basenlerimin step aerobik yaptım ama çok etkilemedi yardım edin nasıl alet kullanışlı mı ?
 
Yukarı Alt