Relax Tone kullanan var mı? Relax Tone hakkında bilgi

CLU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Relax Tone'u aylar önce aldım.Bir hafta düzenli kullandıktan sonra gittikçe savsakladım,ve kenarda köşede kaldı.Ne ilginç birşeyi istiyoruz ama mücadele vermiyoruz onun için.Bu bir masaj aletidir.Masaj kan dolaşımını hızlandırır.Bu cilt güzelliği ve sıkılığı için birebir.Bu makinenin ayarları var,uygulanan bölge kızarıyor hafiften ve ısınıyor.Beni düzenli kullanmaktan alıkoyan sanırım bana biraz ağır gelmesiydi.Birsüre kullandıktan sonra bileğimin yorulduğunu hissediyorumdum her seferinde.Uzun süre fön makinesi ile fön çekmeye uğraşmak gibi,elleriniz yorulur fön makinesini köşeye koyarsınız..

Newlife06

Küçük sevgilim :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
396
relax tone aldım ama şansıma arızalısı çıktı. voit spor ürünlerinin tanınmış bi markası olduğu için onu tercih ettim. aslına bakarsanız şekli bile aynı. her neyse epey bi kullandım. ilk günler kızarıklık yapıyodu bu da o bölgedeki yağın yandığına işaret dedim. sonraları kızarıklık olmadı velhasıl ben çok bi etkisini görmedim. yani mucize beklemeyin.

ladygeorgia

perikızı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
74
yeni aldım inşallah faydasını görürüm:26:

angel-24

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
kızlar selülite iyi geliyo mu? ben zayıfım zayıflamak istemiyorum ama selülitlerim varr :KK43:

vm74

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
86
Slm arkadaşlar ürün elime dün geçti. Titreşimleri gerçekten çok kuvvetli kullanmaya başladım inşallah etkisini görürüm. Aslında ben breast beauty kemer bulamadığım için (artık getirilmiyormuş sormadığım yer kalmadı) bunu denemek istedim. Bir fırsat sitesinden oldukça uygun bir fiyata aldım. Size de yazarım sonuçları :)

sadece_ben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Bu alet ses yapıyor mu lütfen cevap verin ona göre alacağım...

zoom06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bu aleti çok beğendim sebebi de törpüsü,masaj aleti olarak kullanmıyorum ancak motor devir sayısı yüksek olduğundan törpü olarak ayaklarda harika bir etkisi var.kötü tarafı o törpü aparatından ek olarak satılmıyor keşke o aparat ayrı olarak satılsa.masaj aleti olarak yatay düzlemde titreşim veriyor mekik çekmek daha etkili bence

irayze42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
90
Bende 3 gundur kullaniyorum umudum var insallah sıkılasacagim

mucizefsane

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kusura bakmayın konuyu tekrar açtım ama merak ettim alsam mı almasam mı basenlerim çok var bu alet işe yarıyor mu ? ne kadar kullanmak lazım en acilinden 1-2 ayım var tatile gitmeye enazından şıkılaşması lazım basenlerimin step aerobik yaptım ama çok etkilemedi yardım edin nasıl alet kullanışlı mı ?

Yukarı Alt