Rengi solan pantolonları ne yapmalı?

mxixz mxixz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.784
18
:bbo:slm kızlar ya benım uc ay once aldıgım kanvas sıyah pantolonum rengı hafıften gırılesmeye basladı ama bole kesık kesık cızgılerr yanı eskı gıbı duruyor daha 3 ay oldu ve ben cok sevıyordum su pantolonu kurtarmanın bır yolu varmı kızlarrrrrrrrr:uhm:

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.726
86
kurutemizlemecilerde boyama işlemleride yapıyolar istersen bi git sor belki yardımcı olabilirlerr

ggamsee

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
722
3
:teselli:pantolonu ters çevirip soğuk suyla yıkarsanız o izler olmuyo.aklınızda bulunsun yeni pantolonlar için..

drawww

I FEEL LIKE A STAR!
Kayıtlı Üye
9 Mart 2008
59
0
Aynı şekilde ve aynı renkte solan pantalonumu ben boyattırmıştım kuru temizlemecide, daha sonra sorunsuz olarak kullandım. Ama boyadan sonra pantalonu makinede tek yıkamaya özen göstermelisiniz.
Sevgiler,

drawww

I FEEL LIKE A STAR!
Kayıtlı Üye
9 Mart 2008
59
0
2 sene önce ben 10 ytl ye yaptırmıstım. Su andaki fiyatı bilemeyeceğim ama çok yüksek olduğunu sanmıyorum.
Sevgiler,

mihmandar

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
460
2
bazen markalı ürünlerde de aynı sorun oluyor bir keresinde iki kez pantolonu firmaya iade ettim üçüncüsünde pantolon yerine gömlek almıştım, çünkü o serinin hepsinde sorun vardı ki hiç itiraz etmediler bile..

xixlxixm_07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
13
0
İzmirde pazarda bakliyat ve baharat satan yerlerden kumaş boyası alıyordum çok pratik çokta uygun aktarlara sor istersen

Yukarı Alt