Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

renkli nemlendirici?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve Lina tarafından 23 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : Lina
  1. Lina

Lina Guru Üye

Ödül Puanları:
    276
    slm kızlar aranızda renkli nemlendirici kullanan varmı warsa hangisini önerirsinz??

2. 23 Mayıs 2007
  3. agustosbocegi

agustosbocegi Ziyaretçi

ben kullanıyorum...christian dior unkini..memnunum...güzel dağılıyo ve rengi de çok doğal bronz...

4. 23 Mayıs 2007
  5. Lina

Lina Guru Üye

Ödül Puanları:
    276
    saol cnm bakıcam:KK66:

6. 25 Mayıs 2007
  7. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    tatlım bende oriflame inkini kullanıyorum 2-3 yıldır çok memnunum ayrıca kokusuda çok güzel rengide .... denemeni isterim

8. 12 Ocak 2008
  9. mor-menekse

mor-menekse Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    renkli nemlendirici ile fondöten arasındaki farkı çözemedim.kullanan arkadaşlar turuncu renkten yakınıyorlar.arkadaş dior'dan memnunmuş.demek ki o iyi.

10. 13 Mart 2009
  11. rozahak

rozahak Veni Vidi Vici Üye

Ödül Puanları:
    313
    bende dior kullanıyorum. çok memnunum. tavsiye ederim.

12. 13 Mart 2009
  13. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    148
    MD FORMULATIONS TOTAL PROTECTOR COLOR SPF 30 fiyatı 70-80lira arasıdır sanırsam LıGHT VE MEDıUM iki renk seçenegi mevcut ;ama bence özenerek/cilde tam yedirilerek güneş koruyucu sürüldükten sonra fondöten sürülmeli ,ama renkli koruyucuda buna yaparsak fondöteni cilt emer derine yerleşir

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.