Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Ressam Ruhlu Bayanlar

Konusu 'Özel Yetenekler, yani müzisyenler' forumundadır ve AyseniL tarafından 13 Şubat 2007 başlatılmıştır.

13 Şubat 2007
    Konu Sahibi : AyseniL
  1. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Ben resim çiziyorum , özelliklede karakalem çizimlerim çok fazla, benim gibi resim çizmeyi seven yetenekli bayanlarda varmı forumumuzda :1hug:

2. 13 Şubat 2007
  3. dsntr

dsntr Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    aysenil ben resim çizmiyorum ama desinatörlük yapıyorum.

4. 13 Şubat 2007
  5. gxuxnexsx_

gxuxnexsx_ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    karakalem resmi çok severim...çizerimde ama çok başarılı değilim...ben kadın yüzü ,göz resimleri ve kadın vucudu yani nü resimlerinde biraz daha başarılıyım..kendimce tabikii...

6. 13 Şubat 2007
  7. antrenor

antrenor Profesyonel Sporcu Üye

Ödül Puanları:
    306
    benimde çizimlerim fena sayılmaz boş sayfa, tual görmeye dayanamayıp başlıyorum resim yapmaya.sonrada vay be fena yapmamışım diyorum :)

8. 13 Şubat 2007
  9. tubatuba

tubatuba İNSAN Üye

Ödül Puanları:
    76
    Bende Resim Yapiyorum. Ne Bulursam Onun üzerinde Denemelerim Var.
    Bu Ahşapda, Camda, Tualde, Porselen Objede Veya Resim Kağitlarida Olabiliyor.

10. 13 Şubat 2007
  11. Nisan21

Nisan21 Taze Bekar ( mihrace ) Üye

Ödül Puanları:
    286
    çok isterdim resim yapmayı yazı yazmayı şiir yazmayı hiç yeteneğim yok malesef başarılar dilerim size arkadaşlar

12. 14 Şubat 2007
  13. bera-berrak

bera-berrak Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    ben de çok severim resim yapmayı...fena da yapmam doğrusu.:1closedeyes: ama maalesef çok tembelim sürekli yapamıyorum;:çok üzgünüm: bir ara yağlıboya da yaptım ama karakalem denemelerim daha fazla...aslında en çok elbise modelleri çiziyorum...çeşit çeşit kıyafetler giymiş bi sürü güzel kızla dolu kocaman bir defterim var:1yes2:

14. 14 Şubat 2007
  15. EU1

EU1 Ziyaretçi

Bende Resim Yapmayi çok Seviyorum.ama şimdi Elime Pek Almiyorum.nadiren Geceleri Karakalem.evlenince Uğraşamadim Pek. Taki Kursuna Gittim.şimdi Taki Yapiyorum.

16. 14 Şubat 2007
  17. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    çizdiğimiz resimleri buradan yayınlayıp paylaşabiliriz ne dersiniz?

18. 14 Şubat 2007
  19. lena

lena Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    hadi biz isteyipte yapamayanlar için olsun resimler sabırsızlanıyorum görmek için
    içinden beğendiğimizide imzalayıp hediye edermisiniz arkadaşlar.evimin duvarında görmekten memnuniyet duyarım

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.