Revizyon Burun estetigi

Yeliz3348

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Selam arkaslar ben 3 ay once burun ameliyatı oldum fakat pek memnun kalmadim 😳burun ucum biraz düşük gibi ,burun ucu revizyon ameliyati olan varmı beni bilgilendirirseniz sevinirim...

bestanbul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
Selam arkaslar ben 3 ay once burun ameliyatı oldum fakat pek memnun kalmadim 😳burun ucum biraz düşük gibi ,burun ucu revizyon ameliyati olan varmı beni bilgilendirirseniz sevinirim...
Cnm wgecmis olsun annem 10 yil once oldu seviuor burnunu ama ucu kalkik olsun dedi modaya uymak.istemis :) lokal kaldiricak dr u genel degil korkma bence 1 saatlik islemdir uyusmasi sekil dikme falan

Yeliz3348

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
tesekkur ederim ,lokal oluyorsa hastanede yatmaya gerek yok o zaman, peki fiyat olarak bilginiz varmi😔buda beni düşündürüyor..

bestanbul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
tesekkur ederim ,lokal oluyorsa hastanede yatmaya gerek yok o zaman, peki fiyat olarak bilginiz varmi😔buda beni düşündürüyor..
Yok kuzum fiyatlari bilmiyorum annemin burnunu yapan dr a gidicek sormadim da fiyat ben ,sen arastir hastaneye degil klinikte yapicak onunkini muayenehanesinde

bestanbul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
Rica ederim arastir sakin ameliyat paralari odeme bulundugun ilde arastir

Orqanikseker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende kalkiklitan rahatsizim onun icin doktor ariyorum bende karsidan delikleri gorunucek sekilde kalkik istemeyin bence sonrada kotu duruyo

Zeynep Karaca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
olanlar var ama iyi arastırman lazım bi daha sıkıntı yasama son olsun cunku ameliyat oldukca burun hassazlasıyor

Yukarı Alt