Revizyon rinoplasti Dr önerileri 2019

Ela0906

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2019
8
3
Eren taştan : diğer doktorların mahvettiği burunları mükemmel hale getiren doktor, tabi bunun bedeli de yüksek, değer mi ? Değer.
Tabi ki öyle değer ama ufak bir revizyon olunca 6000€ isteyen doktorlar da bana makul gelmiyor açıkcası. Çünkü sonuçta komple bir burun yapmayacak ve kemik vs kırılmayacak. Sadece burun ucu şekillendirmesi olacak. Tabi revizyon ameliyatlara daha riskli ve daha Zor. Ayrıca burun ucu çok önemli bir bölge ama yine de bazı fiyatlar bana çok uçuk geliyor. Herkes tabi aynı düşünmek zorunda değil :)

Aristo01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
23
4
Tabi ki öyle değer ama ufak bir revizyon olunca 6000€ isteyen doktorlar da bana makul gelmiyor açıkcası. Çünkü sonuçta komple bir burun yapmayacak ve kemik vs kırılmayacak. Sadece burun ucu şekillendirmesi olacak. Tabi revizyon ameliyatlara daha riskli ve daha Zor. Ayrıca burun ucu çok önemli bir bölge ama yine de bazı fiyatlar bana çok uçuk geliyor. Herkes tabi aynı düşünmek zorunda değil :)
Haklısınız çok pahalı bende katılıyorum ama daha ucuza gidip 3. Revizyon riskini göze almakmı yoksa biryerlerden borç, kredi bulup 2. Ameliyatla bu işi bitirmek mi? Eren beyin hastalarının yarısı revizyon olacaklar, onlarda çoğunlukla ya benim gibi Nebil bozdoğandan gelenler yada serdar öztürkten

leleloura

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
25
1
Merhaba. Dr. Mehmet Yazar'la ilgili tecrübesi olan var mı ? Ben de revizyon için doktor araştırıyorum. 2,3 doktora muayene için gideceğim İstanbul'a.

Myriamthebest

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
33
9
9 yıl önce Gazi Üniversitesinde rinoplasti oldum, önceliğim nefes almaktı ancak ameliyat sonrası hiç düzelmedi üstelik kıkırdak çökmesi valv daralması vb sorunlarım var, şimdi cesaret bulup yaşım iyice ilerlemeden 40 ı bulmadan🙈 revizyon yaptırmak istiyorum. Ancak malum 2. Ameliyat daha riskli vs, endişeleniyorum. Revizyon tecrübeleri olan varsa Dr önerisiyle belirtebilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 🙏🏻
Şehir farketmez ise ben revizyon oldum önerebilirim fotoğraf da atabilirim

Yukarı Alt