Revizyon rinoplasti Dr önerileri 2019

amid

alışkın değiliz..:)
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
202
5
Merhaba. Ben 3. Amelit olarak eren taştana oldum. 1.5 yıl oldu çok memnunum. Gözüm kapalı tavsiye ederim. Ücret yüksek ama sonuçta revizyon çok daha zor ve yıpratıcı.
Merhaba bende revizyon düşünüyorum Eren taştana özelden fotoğraf atmanız mümkün mü acaba?

amid

Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
202
5
Merhabalar kızlar size bir şey danışabilirmiyim?size atacağım fotolara göre sizce revizyon olmaşımıyım?burnum nasıl olmuş?ben önden beğenmiyorum sağ trafta sorun var?

Eklentiler

sailormercury

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2015
241
128
Merhabalar kızlar size bir şey danışabilirmiyim?size atacağım fotolara göre sizce revizyon olmaşımıyım?burnum nasıl olmuş?ben önden beğenmiyorum sağ trafta sorun var?
bence riske değmez gayet iyi, eski burnunuzda da var mıydı sağ tarafta fark? Çünkü bazı doğuştan asimetriler geçmiyor ameliyat sonrasında.

emayn_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
96
12
24
Ben de gayet beğendim burnunuzu şekil olarak nefes propleminiz için kbbye gitmediyseniz bir gidin bakalım belki başka birşeyden kaynaklanan basit halledilecek bir sorundur çok geçmiş olsun

amid

Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
202
5
bence riske değmez gayet iyi, eski burnunuzda da var mıydı sağ tarafta fark? Çünkü bazı doğuştan asimetriler geçmiyor ameliyat sonrasında.
Evet önceki fotoğraflarımı inceledim.onlar da da sağ tarafta boşluk var.ama insanın canı sokuluyor okadar para dök uğraş yine istediğin gibi olmasın çok göze batıyormu tabi bu fotolar çok yakından

amid

Kayıtlı Üye
18 Ekim 2010
202
5
Ben de gayet beğendim burnunuzu şekil olarak nefes propleminiz için kbbye gitmediyseniz bir gidin bakalım belki başka birşeyden kaynaklanan basit halledilecek bir sorundur çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim nefes problemim yok sadece sağ tarafında öyle çıkıntı gibi bişey var revizyon olsammı diye düşündüm

Aristo01

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
36
7
39
Evet malesef oldukça pahalı ancak tek seferde düzelecekse sonuçta değer, burun önemli hem görsel hem fonksiyonel olarak
Burun gerçekten şakaya gelmeyecek konu. İlk kez ameliyat olmayı düşünenler, maddi durumu iyi olanlar araştırıp en iyi doktoru Bulmalı, olmayanlar ise olana kadar bu işe hiç bulaşmamalı yoksa astarı yüzünden pahalıya geliyor. İsterse site ceza versin, Ankarada Nebil Bozdoğanın kapısından bile geçmeyin derim sonra çok üzülürsünüz.

malhunhatun

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
748
136
Burun gerçekten şakaya gelmeyecek konu. İlk kez ameliyat olmayı düşünenler, maddi durumu iyi olanlar araştırıp en iyi doktoru Bulmalı, olmayanlar ise olana kadar bu işe hiç bulaşmamalı yoksa astarı yüzünden pahalıya geliyor. İsterse site ceza versin, Ankarada Nebil Bozdoğanın kapısından bile geçmeyin derim sonra çok üzülürsünüz.
Ben de kendisiyle ilgili bir sürü şikayet gördüm. Aslında doktorları puanlayabileceğimiz bir sistem olmalı. Böyle tek tek araştırmak çok zor oluyor.

malhunhatun

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
748
136
Yandan ve çaprazdan oldukça güzel ama önden ucunda hafifçe bir eğrilik var gibi ama revizyona bence de gerek yok

Aristo01

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
36
7
39
Ben de kendisiyle ilgili bir sürü şikayet gördüm. Aslında doktorları puanlayabileceğimiz bir sistem olmalı. Böyle tek tek araştırmak çok zor oluyor.
Evet olabilir, buradan başlatalım, 10 üzerinden, ve operasyon tecrübesi olanlar puan versin, nebil bozdoğan : 1, eren taştan : 9