Rimel tavsiyesi

autumnn

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
3.086
9.270
Benefit bad gal ozellikle dolgunluk isteniyorsa.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 56 Kg. ile 75 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 174 cm. Başlangıç Kilom :82.4 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

autumnn

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2011
3.086
9.270
Ilk defa duydum.ismini watsons da filan satılıyor mu.fiyati ne kadar

Sephoralarda satiliyor. Fiyati biraz pahali ama degiyor. 235 tl. Benefitin yine roller lash maskarasi da var bu da duz kirpikleri kivirici etkisi daha cok. Fiyati ayni. Ben ikisinden de memnunum. Donem donem degiserek aliyorum.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 56 Kg. ile 75 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 174 cm. Başlangıç Kilom :82.4 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
5.538
4.566
P Piraye kaya gratisin kendi markası var , yağ yeşili kabı olan bir rimeli var , gerçekten çok Harika . Ben hep fiyat/performans olarak değerlendiriyorum maybeline de almıştım hepsi kuruyor zaten 2-3 ay içinde fazla para vermeye gerek yok bence , Benim kirpiklerim açık renk ve kıvrık da sayılmaz resmen takma kirpik gibi duruyor şu an. Fiyatı da çok uygun indirimden 9.90 a almıştım. Birşey kaybetmezsiniz bir deneyin bence :)

Piraye kaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2015
247
108
31
P Piraye kaya gratisin kendi markası var , yağ yeşili kabı olan bir rimeli var , gerçekten çok Harika . Ben hep fiyat/performans olarak değerlendiriyorum maybeline de almıştım hepsi kuruyor zaten 2-3 ay içinde fazla para vermeye gerek yok bence , Benim kirpiklerim açık renk ve kıvrık da sayılmaz resmen takma kirpik gibi duruyor şu an. Fiyatı da çok uygun indirimden 9.90 a almıştım. Birşey kaybetmezsiniz bir deneyin bence :)
Denemekte fayda var çok teşekkür ederim