Röfle üzerine boya

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ocak 2007
Mesajlar
1.842
Emoji Skoru
21
Yaş
35
kızlar ben 20 gün önce saçlarıma platin röfle yaptırmıştım. şimdi tekrar boyatmak istiyorum. ama tek renk ve sarı istiyorum. saçlarımın dogal rengi koyu kumral. rofleden sonra yıprandı saçlarım. uçlarından kestirmek zorunda kaldım..saçlarımı açma boya kullanmadan sarı yaptırmak istiyorum. normal boya ile bikaç ay üstüste boyasam istedigim rengi elde edebilirmiyim? önerilerinizi bekliyorum. sizin fikirleriniz çok önemli benim için tabiki tecrübelerinizde bana yardımcı olursa sevinirim :eek: şuan ki saçımın hali acayip sarısı çok açıldı paket kaymalarından dolayı kızıllık var bazı yerlerde...şaştım kaldım zaten tüm sarı istiyorum saçımı ::eek:saçımın kopmasından ve yanmasından korkuyorum tecrübelerinize ihtiyacım var
istediğim bu renk


 

DML

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2008
Mesajlar
201
Emoji Skoru
3
canım aynı tecrübeyi ben bundan 1 buçuk ay önce yaşadım.saçlarımı önce sarı yaptırmak istedim kuaför rengini açtı boya atmadı 15 gün sonra gel dedi şimdi yanar dedi.beni turuncu bi kafa ile gönderdi aynı akşam kuaför olan dayıma gidip saçımı gösterdiğimde çok kızdı o haline nesse uzatmayım saçıma röfle yaptı aynı gün ve 1 hafta sonra tekrar yaptı saçım istediğim renge dönmye başladı daha sonra tekrar karar değiştirip saçımı sarı boya yağmaya karar verdim ve gidip sarı saç boyası aldım ilk seferde süper tuttu saçlarım zaten zeminde açılmıştı yeterince.o günden beri 15 günde bir saçımı boyuorum saçım senin resimde gösterdiğn sarı renkte ve kırılmadan yanmadan istediğim renge kavuştum.
röfle üzerine çekinmeden sarı boya yapabilrsin ama biraz dinlendir saçını yinede.benim ki baya dayanıklı çıktı okadar üstüste işleme rağmen gayet sağlıklı.
 

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ocak 2007
Mesajlar
1.842
Emoji Skoru
21
Yaş
35
off yaa benim kuaför maf etti saçımı resmen uçları cayır cayır yandı ..uçlarından kesitrdim şimdi röfleli kısım çok inceldi ve hala yıpranmış görünüyor. çok korkuyorum koparsa diye biraz beklemeye karar verdim bende aslında benims açımda dayanıklıdır ama nasıl bu hale getirdi ben anlamdım...çok canım sıkılıyor saçıma baktıkça sarı desen sarı değil acayip bir şey oldu napacağım bilmiyorum emcbur bekleyeceğm ama çok fenaa saçım senağlamasenağlamaacaba 2 ay sonra evde kendim boyasam yada kuaförde üzerine düz boya yaptırsam kopar mı saçım
 

life_city

22.11.2009 evlendik :)
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Nisan 2008
Mesajlar
6.181
Emoji Skoru
143
Yaş
30
iyide bu röfle.
tek renk boya diil..
 

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ocak 2007
Mesajlar
1.842
Emoji Skoru
21
Yaş
35
biliyorum bunu röfle olduğunu uçlardaki sarı rengi göstermek için bu resmi ekledim
 

gxuxnbatxixmxix

aşkla sabırla bekliyorum
Kayıtlı Üye
Katılım
1 Şubat 2007
Mesajlar
63
Emoji Skoru
0
Yaş
38
bende saçlarıma platin röfle yaptırdım benim saçım kumral olduğu için röfle öncesi açma işlemi yaptırmadım. 1 ay sonra tamamını sarı yapmak istedim.ama yanar diye farklı bir işlem uyguladık.
1. röflede kuaför saçlarınızı bir şiş yardımıyla ayırıyor ve ayırdığı kısmı boyayıp paket yapıyor. yani saçın bir tutamı boyanıyor bir tutamı boyanmıyor. 2. röflede ise saçımı tekrar şiş yardımıyla ayırdı ama bu defa boyalı kısımları bırakıp boyanmamış kısımları paket yaptı. zor bir iş ama illa sarı yapıcam deyince kuaförüm böyle yaptı saçlarım resimdeki gibi
 

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ocak 2007
Mesajlar
1.842
Emoji Skoru
21
Yaş
35
off off bilmiyorum ki napacağımı daah fazla yıpransın istemiyorum bu halde de gezemem :KK43:
 

qamzeLi

pamuşum
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Eylül 2008
Mesajlar
502
Emoji Skoru
0
oooff ya bende daha yeni föfle yaptırdım ama hiç istediğim gibi olmadııı,saçım koyu kahve.üzerine saçımın rengine yakın bi boya yapsam tutar mı arkadaşlar ??
 

Bonita18

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
31 Mayıs 2007
Mesajlar
11
Emoji Skoru
0
ya arkadaşlar ben 1 senedir yaptırıyorum .. normalde kendi saç rengim olan kumralın üstüne yaptırıodum baktım ki dipler koyu kalıyor diye hayatımda ilk defa dip boya yaptırdım .. bide benim saçlarım belime kadar röfle çok yakışıyor Allahıma şükürde öyle kopma yanma falanda yok ..
ama gelin görünki dip boyayı altın sarısı yaptı .. bilmiyorum 4 gün oldu 1 kere yıkadım saçımı ben hala alışabilmiş değilim .. daha az bekletip onun sütlü kahve gibi bişiy olması gerekiyordu galiba .. çok asabım bozuk ..röflelerde sanki kayboldu gibi ben beyaza dönük sık sık istiyordum .. acaba napsam dipler için boya mı alsam şaştım kaldım .. pff bi bi dahakine resim götürücem .. bi saçı şu hale sokmak bu kadar zor mu yaaa!:eek:klava:

 

xexberna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Aralık 2008
Mesajlar
39
Emoji Skoru
2
bende yarın kuaföre gidicem platin röfle yaptırmayı düşünüyorum gidiceğim kuaför çok çok iyi aslında ama yorumları okuyunca korktum vallaaa uuffff.... buarada en üstte olan resimde ki renk çok hoşmuş benimde ten rengim ve göz rengim aynı öyle banada gider herhaldee saç boyatmak ne dert yaaaa
 
Yukarı Alt