Romantik gelinlik için en iyi moda evi

speedy-gonzales

Carpe Diem
Pro Üye
11 Mart 2008
56.787
4.481
zaten problem buradada vitrinlerdeki modaevlerindeki modelelrde ben butarz görmedim . sorunca dikeriz diyorlar ama modellerini beğenmediğim için güvenemiyorum bu sebeplede şurada su modaevine diktrdim gerçekten ilgi alaka ve dikimi süper diyebilecek arkdaşlara soruyorum. Gelinlite hüsrana uğrayan çok yakınım var.aynı şeyi yaşamak istemiyorum sadece
Fatihte bu modellerden heryerde var..
herhangi birisine gidip konuşabilirsiniz genelde hepsi birbirinden güzel :KK76:

accident

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
266
0
kızlarr bende fatihte diktirdim.... fransız dantelinin çakması ama, hiçç farkedilmiyor orjinal gibi
hemde diktirdim satın aldım sadece 1200 tl taç duvak çiçek dahil çok güzelde ilgilendiler..
çok zor beyenen biriyim.. duyan şaşırıyor bu fiyata sen nasıl beyendin diye.. çok beyeni topladı gelinliğim kırık beyaz.

f.yigit

prensesmişim:):)
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
477
3
kızlar fatih genelde pahalı diyorlar bende şaşırdım 1200 liraya nereye diktirdin .

bir de resim ekleyebilirmisin merak ettim :):)

bende beğenemiyorum , yani ben diktiricem direk . dikicek yer bulmak zor zaten .

minenes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010
2.767
79
sağoll speedy fatih çok pahalı diyorlar ben kadıköy düşünmüştüm . Ama sanırım bir de fatihe baksam iyi olucak.
bence kadıköye de mutlaka gelmelisin. ben fatihi de kadıköyü de gezmiştim, bence kadıköy gelinlikçileri hem model hem fiyat bakımından daha iyi. bu tarz gelinlik mesela nurbanu gelinlik diye bir yerin vitrininde görmüştüm, fransız danteli değildi ama güzel bir danteldi. dantel geneli taşsızdı ama göğüs altından bir sıra swarovski taş vardı. optimum outlet vakko mağazasında dantelli yarım kollu bir gelinlik vardı son gittiğimde, danteli de gerçek fransız danteliydi. yalnız askıdaki halinden hangi model olduğunu çıkaramamıştım. bence her ihtimale karşın oraya da bir bak kadıköye gelirsen...

yaseminaxu

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2016
44
3
Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

Yukarı Alt