rosenses kullanan varmı arkadaşlar??

butterfly84

çok özledim şimdiden
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar rosenses die bi ürün var tamamen güllerden yapılmış kullanan varmı?almayı düşünüyorum fikir verirseniz sevinirim..

butterfly84

çok özledim şimdiden
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cilt bakım ürünleri var.tonik,köpük,nemlendiriciler falan.....

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
evet çok özel bakım kremi.fransız sanatçı mirelle matteu vischi ile onu kullanıyormuş bir ropörtajında okudum..ıspartadan özel yolluyorlarmış kendisine
ve daha bir çok kişi kullanıyor.
ama yüz yıkamak için erkek traş kremi öneririm.:):)çok faydalı inan

butterfly84

çok özledim şimdiden
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet çok özel bakım kremi.fransız sanatçı mirelle matteu vischi ile onu kullanıyormuş bir ropörtajında okudum..ıspartadan özel yolluyorlarmış kendisine
ve daha bir çok kişi kullanıyor.
ama yüz yıkamak için erkek traş kremi öneririm.:):)çok faydalı inan
yeşilim traş kremi nelere ii gelio benim yüzümde çillerim var bide sivilceler:KK43: onlarada ii gelirmi?

seclusion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ya kızlar ne traş kremi allah aşkına aklınıza geleni sürmeyin öle yüzünüze. rosenside duydum. çok hoş bende düşünüyom almayı internet üzerinden

Acil Servis

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
yeşilimden kapmıştım bende memnun kaldım çok iyi bi urun, krem gül suyu süt ve duş jelini aldım hepsi de güzel ürünler, ciller için buğday yağı kullanıyorum, sabah akşam olmak üzere düzenli kullanıyorum akşamları buğday yağını sürüyorum cilt mermer gibi walla tavsiye ederim

butterfly84

çok özledim şimdiden
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yeşilimden kapmıştım bende memnun kaldım çok iyi bi urun, krem gül suyu süt ve duş jelini aldım hepsi de güzel ürünler, ciller için buğday yağı kullanıyorum, sabah akşam olmak üzere düzenli kullanıyorum akşamları buğday yağını sürüyorum cilt mermer gibi walla tavsiye ederim
yaa canım peki bu buğday yağını akşam yatarken sürüyoruz sabaha kadar duruyomu yani bi zararı olmuyomu sabaha kadar bekleyince??ama kesin denicem bıktım şu çillerden.. ayy çok mutlu oldum teşekkürler:teytey: :teytey:

Yukarı Alt