Rowenta PS 205 Kullanan varmı ?

E

EU3

Ziyaretçi
Rowenta PS 205 saç maşasını kullanan varmı aranızda? Bende war ama hiç tutmuyo saçımı benm saçımın ince telli olmasındanda kaynaklanabilir ama benim hiç tutmuyo 10 dk sonra iniyor hemen. Warmı üründen memnun olan yada olmayan ?

-witch-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yaptığın her bukleye sprey sıkarsan 2 gün dayanıyo canım :))

shadowwomen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayır cnm o senin saçlarından değil maşanın adiliğinden teknosada vardı almıştık kardeşime berbat bişeyy hem zaten seramik de değil metal olması lazım

859

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
1 saat önce aldım pişmanım..aceleye getirdim inceleyemedim...13 mm miş seramik degil metalmiş çok geç ısınıyormuş..napcaz şimdi =( durduk yere degiştirmezler geri almazlar da =(

humeyra87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de geçen sene aldım ve memnun değilim 16 mm olması lazım ölçüsü sanırım. bukleler tutmuyor, geç ısınıyor, saçı kırıyor arkadaşlar. saçıda hemen yapmıyor beklemek gerekiyor.

humeyra87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
babylissin maşalarını tavsiye ederim arkadaşlar ben de bu markayı almayı düşünüyorum çoğu kuaförde bu marakayı tercih ediyor. düzleştiricisinden biliyorum çok güzel düzleştiriyordu.

garip_bir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
arkadaşlar benylse almayı çok istiyorum ama pahalı sangi babylese falan off .. fiyatını bilenn :S ?
varsa kullanannnn

Yukarı Alt