Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Runner takımı hakkında yardım

Konusu 'Ev Tekstili ve Mefruşat' forumundadır ve laktoz tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : laktoz
  1. laktoz

laktoz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar mrb bugün bir runner takımı sordum.deriden bir uzun runneri 8 tane tabak altlığı var.ayrıca çok güzel bir kumaştan 8 tane peçetesi ve peçete aksesuarı ve masa örtüsü var.harika çok şık bir takım.fiyatını 100 lira dedi.sizce nasıl fiyat? alayımmı?

2. 2 Kasım 2010
  3. gulsen058

gulsen058 17.o7.2011 yeni bir hayat Üye

Ödül Puanları:
    63
    beğendiysenz bence güzel fiyatı bizim buralarda 140 tl ist dada sormuştum ordada öle bi fiyat verdiler
    normal fiyatı bence

4. 3 Kasım 2010
  5. laktoz

laktoz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    o zaman piyasa fiyatının altında bir rakam kaçırmayayım bari.teşekkür ederim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.