• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Rüya Yorumlama ve Rüyalarla Gelen Mesajlar

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.675
3.121
Kuzum biraz enteresan ''böyle bir kayıt bulunamamıştır'' 🤯
Off ne biçim bi bilinçaltıdır bu ya🤦🏻‍♀️ iyice hormonlar karıştı. Beyaz iyiymiş ama hep öyle derler kuzu♥

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 159 gün kaldı.

Bugün, kekonyum (ilk dışkı) bebeğinizin bağırsaklarında birikmeye başlayacaktır. İçeriği ölmüş hücreler, sindirim salgıları, yutulan amniyotik sıvıdır. Ve anne karnında bebeğiniz tarafından yapılan sindirim pratiği sonucunda üretilmiştir. Bağırsaklar tarafından eminlen amniyotik sıvının büyük bölümü, ortadan kaldırılması için annenin böbreklerine gönderilir. Lanugo dedinlen ince tüylenme görülmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

telasememuresi

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
2.675
3.121

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-11-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 159 gün kaldı.

Bugün, kekonyum (ilk dışkı) bebeğinizin bağırsaklarında birikmeye başlayacaktır. İçeriği ölmüş hücreler, sindirim salgıları, yutulan amniyotik sıvıdır. Ve anne karnında bebeğiniz tarafından yapılan sindirim pratiği sonucunda üretilmiştir. Bağırsaklar tarafından eminlen amniyotik sıvının büyük bölümü, ortadan kaldırılması için annenin böbreklerine gönderilir. Lanugo dedinlen ince tüylenme görülmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Tombulfit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
32
18
Merhaba kafamı kurcalayan iki rüyam var konuyu görünce atladım hemen 🙈
1. Rüya
Kendimi eski evimde görüyorum, yanımda eski erkek arkadasım var hep benimle onu hissediyorum. Dışarıda yagmur yagıyor kedim kayıp onu aramak için kapıdan çıkıyorum, çıkarken 2 tane bembeyaz yan yana duran tavşanları görüyorum arkalarında kediler var tavşanları izliyorlar benim içim rahat etmiyor o iki tavşanı kucagıma alıp onlarla kedimi aramaya çıkıyorum. Biraz daha ilerleyince bir sürü tavşan görüyorum kahverengi kocaman tombul tavşan dikkatimi çekiyor. Yagmur çok yagıyor kedimin adını sesleniyorum kosa kosa geliyor sırılsıklam olmuş onu da kucagıma alıp eve gidiyorum, daha sonra erkek arkadasımla petshopta balık bakarken görüyorum 🙄🙄

2. Rüya
Bu rüyayı 2 kez gördüm aynı şekilde.
1. Si ameliyat odasundayım mideme ilgili problem var hem zayıflamak için ameliyat olacagım. Annem de başımda duruyor. Serum takılıyor sonra birden uyanıyorum ameliyat başarılı geçmiş karnımda dikiş izleri varmış gibi arıları hissediyorum.
2. Rüyamda da hem karnımdan hem ayak bilegimden ameliyat oluyordum yine ameliyat masasındayım bu sefer doktor bana gözlerini kapat başlıyorum diyor arkasında da annem var yine. Ameliyat bittiğinde uyanıyorum akrabalarım geçmiş olsuna geliyor topallayarak yürüyorum.

Uzun oldu ama yorumlarsan çok sevinirim 🙈

bcgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
1.974
2.253
Merhabalar 😊 rüyaları nasıl yorumluyorsunuz acaba ? Ben genelde internetten bakıyorum ama bir sürü farklı farklı da anlamları oluyor. Okudukça insanın kafası karışabiliyor 😄

umudumanneolmak

Güneşli günlere 🌞🌻
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2019
1.218
1.161
Merhabalar 😊 rüyaları nasıl yorumluyorsunuz acaba ? Ben genelde internetten bakıyorum ama bir sürü farklı farklı da anlamları oluyor. Okudukça insanın kafası karışabiliyor 😄
Hahahahaha genelde ben okuyorum canım 😂 newplanet newplanet yorumlamaya çalışıyor. Ben hiç anlamam. At Murat demek, yeşil iyi demek. Benim rüya bilgim bundan ibaret 🙈

benibekleyin

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
2.613
3.902
ben de dün gece kamyon sürüyordum rüyamda 😂
bu kadar hatırlıyorum. bu arada kamyon kullanmışlığım var ama ne alaka rüyamda bütün gece direksiyon salladım 😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-01-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt