Rüyada bir yerlerden düşmek

realist

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
113
Uyurken Rüyanızda Bir Yerden Düşer Gibi Oluyormusunuz..?

Bu hemen hemen herkesin yaşadığı çok sık görülen bir şey. Dikkat edin tam düşerken yada düşmek üzere iken yere çarpmadan uyanırız. Buraya kadar her şey normal.İlginç olan şu eğer düştüğümüzü görürken yere çarpmadan uyanamazsak yani yere çarparsak uykudan bir daha kalkamıyoruz. Evet ölüm gerçekleşiyor.Rüyada değil gerçekten ölüyoruz. Şimdi bazılarınız buna imkan olmadığını söyleyecektir. Yaptığım araştırmalara göre gerçekten böyle bir şey mümkün.

İşte açıklaması:

Rüyada kendini uçarken görmek veya yüksek bir yerden düşerken görmek ergenlik çağı belirtileridir bunları büyük yaşta da görmüş olanlarınız vardır: bu, hormonal bir durum. Yere çakılıp öldüğünü görenlerin öldüğü doğrudur: bu mistik bir durum değil fizyolojik bir etkidir sadece. Şöyle ki, beyin rüya görüyor olduğunu bilmez ve onu gerçek algılar. Bu durumda metabolizma da gerekli tepkileri verir ve sonuç kalp krizi!!! gerçekte de çok yüksek bir yerden düşüp ölenlerin hemen hepsi çarpmaktan değil kalp krizinden ölürler...
[alıntı]

Son düzenleme:

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
bendede bazen olur.hemen sıçrarım uykudan.kötü oluyor.ama genelde daha uykuya yeni dalınca oluyor.

meta.L

l.e.z
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bana cok olur o yaa... öllümün eşigindeyim yane..:)

ladyyuppi

namidiger platonik_ask ;)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
95
uctugumuda görüyordum ben bir ara,
böyle yere düsmeler bana tatile gittigimde rüyamda oluyordu..
allaha bin sükürler son anda uyaniyoruz..
banada cok oluyor..

MiniEtek

ben ona resmen aşığım...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben rüyamda düştüğümü çok görüyorum demekki azrail peşimde naniknanik
ama rüyamda iki kez uçtuğumu görmüştüm ve kesinlikle süper bir duygu uyandığımda çok huzurlu hissetmiştim kendimi hafiflemiş gibiydimm :dance:

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Emoji Skoru
50.489
Çok enteresan....:1shok:
Ben çok düşerim rüyamda,her seferinde de 'hihhhh' diyerek uyanırım...kafamçokkarıştı
Allahım hayırlara çıkarsın inşallah!:Saruboceq:

CHOCOLATEA

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Bana çok olur:1shok: Acayip bir korkuyla uyanırım ama yataktan çıkamam ve gözlerimi açamam. Yazıda denildiği gibi hep yere çakılmadan uyanırım. Yani hiç düştüğümü görmedim. Çok enteresan. :bbo:

GeceDeniz

muallaktayım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben şöyle duymuştum gayette mantıklı geldi
hani tam düşecekkken uyanıyoruzyaa
ruh bedene ani giriş yaptığı zaman oluyormuş o
düşecek gb oluyormuşuz ama ne kadar gerçek bilemem paylaştığın bilgi içinde tşler ayrıca arkadaşıma.s.

Yukarı Alt