• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Rüyadakiyle aynı mı?

streshanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
260
350
Rüyadan bazen orgazm olarak uyanıyorum. Böyle orası hassaslasmış bacaklarım kasılıyor falan. Normalde hiç yasamadigim bir duygu hissediyorum. Orgazm olduğunu söyleyen kadınlara sormak istiyorum; Gerçekte de sevişirken rüyadakinin aynısını mı yaşıyorsunuz? Orgazm öyle bir şey mi? Eğer öyleyse ben hiç olmamışım. Bana hep rüyada gördüğümüz abartı ve gerçek ilişkide o duygu yaşanamaz gibi geliyor nedense.

Bihterin Masali Saci

tabii siz anneleri tarafından size emanet edilen ç
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
1.266
2.209
ben de rüyamda çok kere orgazm olmuştum. böyle orayı tutamıyormuşum kendiliğinden akıp gidiyormuş gibi. kasılmalar falan. ama gerçek hayatta öyle bir şey yaşamadım. ilginç bir durum, hep merak etmişimdir ben de.

streshanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
260
350
Mesela ben ilişkide zevk alıyorum ama hiçbir zaman rüyadaki o hissi yaşamadım. Rüyadaki çok daha güzel bir his. Orgazm orgazm deniliyor orgazm dedikleri bu mu acaba diye düşünüyorum. Bir kuzenim rüyadakinin aynısını sevişirken yaşadığını söyledi şaşırdım.

Canerinko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2017
124
26
Rüyadan bazen orgazm olarak uyanıyorum. Böyle orası hassaslasmış bacaklarım kasılıyor falan. Normalde hiç yasamadigim bir duygu hissediyorum. Orgazm olduğunu söyleyen kadınlara sormak istiyorum; Gerçekte de sevişirken rüyadakinin aynısını mı yaşıyorsunuz? Orgazm öyle bir şey mi? Eğer öyleyse ben hiç olmamışım. Bana hep rüyada gördüğümüz abartı ve gerçek ilişkide o duygu yaşanamaz gibi geliyor nedense.
Bende bunu sadece klistoral orgazm da yasiyorum ama sonunda bosalma oluyoe mu onu bilmiyorm yoksa orgazm dedikleri kasilma fazlaca hassasiyet ne bilm bunlar mi vaginal orgazm da sivi geliyor ama bence olmadm onu hic

Bihterin Masali Saci

tabii siz anneleri tarafından size emanet edilen ç
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
1.266
2.209
Mesela ben ilişkide zevk alıyorum ama hiçbir zaman rüyadaki o hissi yaşamadım. Rüyadaki çok daha güzel bir his. Orgazm orgazm deniliyor orgazm dedikleri bu mu acaba diye düşünüyorum. Bir kuzenim rüyadakinin aynısını sevişirken yaşadığını söyledi şaşırdım.
ne mutlu ona. ben hiç o hissiyatı yaşamadım gerçek hayatta. keşke yaşasak normalde de, zevk dedikleri o olur bence uçardık.

papatyaci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2020
41
57
Rüyadakiyle gerçekteki aynı olmuyor. Rüyadaki daha naif daha saf bir zevk ve açıkçası daha güzel bir his. Aynen dediğiniz gibi akıp gidiyor uzun uzun. Gerçekte de böyle olsun isterdim

lyanna mormont

Sakin ol champ... evdeyim
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
5.635
16.230
Şimdi sizin rüyanızı bilmediğim için bir şey diyemem ama ben genelde rüyamdakiyle aynı şekilde yaşıyorum. Her zaman rüyadaki kadar şiddetli olmuyor ama gerçekte de rüyamdaki gibi olduğu çok oldu.

gul2016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
1.814
2.238
Ben rüyamda hiç orgazm olmadım, ama öyle bir rüya görmek enteresan olurdu gibime geliyor. Bir keresinde fazla kilolarım için uzun süredir diyet yapıyordum, o dönemde en çok pilav yemeyi özledim. Bir gece rüyamda panayır gibi bir yerdeyim, her stantta pilav var, şehriyeli pilav, mısırlı pilav, fıstıklı pilav, türlü türlü çeşit çeşit pilav var. O an hani olur ya rüyada olduğunuzu anlarsınız, rüya olduğunu anladım "lan rüya bu ya, ye ye gömül" dedim kendi kendime, çok zevkliydi ama kısa sürede uyandım, yine doyamadım pilava :KK70: .
Peki siz masturbasyon ile orgazm olabiliyor musunuz? Bence masturbasyon ile orgazm olmayan kadın ilişkide de zor olur.

Yukarı Alt