• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Rüyalarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Patiiseven

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
55
12
25
Merhabalar kızlar rüyalarımda bir kaç gündür acayip şeyler görüyorum ve ezanla bitiyor uyanıyorum dün gece rahmetli dedemi 3 harfli olarak gördüm ve sabah ezanınından hemen hemen 1 dk önce uyandım birisinin bana bakıp el salladı bu rüyalar değişiyor acaba gerçekmi yaşıyorum bilemedim bundan 3 sene önceye kadar da böyleydim sizlerde de bu durumu yaşayan var mı yada psikoloji olarak mı görüyorum

kedici betty

Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2020
103
58
Merhabalar kızlar rüyalarımda bir kaç gündür acayip şeyler görüyorum ve ezanla bitiyor uyanıyorum dün gece rahmetli dedemi 3 harfli olarak gördüm ve sabah ezanınından hemen hemen 1 dk önce uyandım birisinin bana bakıp el salladı bu rüyalar değişiyor acaba gerçekmi yaşıyorum bilemedim bundan 3 sene önceye kadar da böyleydim sizlerde de bu durumu yaşayan var mı yada psikoloji olarak mı görüyorum
merhabalar,
ben de bir dönem rüyalarımda çok sık karabasan ve 3 harflileri görüyordum.
dikkat ettim,kaygılı olduğum dönemlerde oluyor, tamamen psikolojik..

lily86

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ağustos 2011
11.766
5.905
Sabahlari uyandığınızda rüyalarınızi yazin
Bir de duaya inanciniz varsa; felak, nas, insirah okuyun. Okumasaniz bile internetten açıp dinleyin.
Bir ara ben de geceleri tedirgin hissederdim (zaten bizim komsular gece bile tak tuk ses çıkardığından uyumak ne mümkün)
Ben sesli olarak dinleyerek huzurla uyurdum. Birkac gun sonra da gecti bu ruh hali.
Bazen olabiliyor. İnsanız, kaygilar üzüntüler yasayabiliriz. Bu da ruyamiza yansır. Cok anlam yüklemek yerine aşmaya çalışmak en güzeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.