rüyama yorum yapacak varmıııı

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar biliyosunuz gebeliğimim 4 ayındayım
fakat bebeğimin cinsiyetini nasipse bu ayın sonunda ögreneceğim.
bu gece rüyamda bana yunus ismi söylendi. rüyamda bana yunus ismi cok hayırlı bi isimdir bu isimi tasıyan çocuğıun cok hayırlı bi cocuk olacak dedi onun adını tasıyan hayvan da cok mübarek bi hayvandır dendi.rüyalar hakkında bi bilgisi olan varmı.
a.s.

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
canım nacizane kendi çapımda yorumlarım

ablamda buna benzer bir rüya görmüştü ve oğlu olmuştu sanırım sizinde oğlunuz olucak

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
tatlım benim başıma gelmedi ama çevremde bir tanıdığım daha hamile kalmadan önce bir rüya görmüş ve o rüyada bir oğlu olacağını fakat ismini mete koyması istenmiş ve nitekim o kişi bu rüyayı gördükten sonra hamile kaldı ve oğlu oldu isminide mete koydu....belki seninde oğlun olacaktır ve yunus ismini koyman isteniliyor olabilir...

nazlxixm28

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar ne biliyim hani sadece isim söylenmedi isimin yorumuda yapıldı acaba yunusmu koymam gerekki
eşim hep kız diyo ama benim içime hep erkek gibi geliyo

FOKURFOKUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Nzlicim haber rüyasi görmüşsün bence adini erkek olursa yunus koy.hayirlisi o olacaktir

zeynep215

edep ya Hu!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
güzelim eğer bebeğin erkek olursa bence isimlerinden birini yunus koy
sonuçta müjdelenmişsina.s.
ha şuda var komşum hamileyken hem o hemde kayın validesi rüyalarında yusuf kenan ismini görmüşler düşün hem gelin hem kaynana ama kızı oldu o yüzden bekle gör ama bence de oğluşun olacak inşallah sağlıcakla doğar ve hayırlı bir evlat olur a.s.

bengusu

herşey güzel olacak...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
öncelikle rüyan çok güzel,hayrolsun diyelim ve bencede oğlun olacak ve adını yunus koymalısın yinde de deiğim gibi hayrolsun.

_SakURa_

Reyyan - İsmail Kerem <3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
ne kadar güzel müjdelenmiş bebişinin ismi cnaım yaa :-) hayırlı isim diye söylenmiş de.. bi de yunus ismini çok severim ben yaaa :-) Allahım gönlüne göre, hayırlı evlat versin inş.. ve bence de bi ismini yunus koy canım :-)

annem 3 aylık hamileyken bi rüya gördü, kızın olacak senin demişler rüyasında. 3 gün sonra yine aynı şekilde gördüğü rüyada, kızın olacak ismini nihan koyacaksın anlamı da gizli saklı üstü örtülü, demişler. kardeşimin ismi nihan :-)

nazlxixm28

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar allah razı olsun sizden
koyarım tabi oğlum olursa adını yunus
aslında yunus ismini normalde duysam bi sıcaklık gelmezdi içime ama rüyadan sonra acayip ister oldum çok güzel geliyo şimdi kulağıma.eşime diyemedim sabaha karsı gördüm ben bu rüyayı o işe gitti gelsin söyliycem ona

Yukarı Alt