Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

rüyamda çocuğum yoktu :(

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve Deniznisan tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Deniznisan
  1. Deniznisan

Deniznisan Mutluluk ve huzur Üye

Ödül Puanları:
    313
    arkadaşlar biz bu ay çocuk yapmaya karar verdik.düşünüyorum gece yatarken falan acaba olurmu diye.bazı annelerde rüyasında görmüş sonra hamile olduğunu öğrenmişya bende öyla olsam diye düşünüp uyudum.rüyamda herkesin çocuğu vardı bir benim yoktu.arkadaşlarm akrabalarım bi odada herkes çocuğuyla ilgileniyo sadece benim çocuğum yoktu.acaba anlamı nedir benim çocuğum olmayacakmı boşunamı hayal kuruyorum...:çok üzgünüm:

2. 21 Ağustos 2008
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Ödül Puanları:
    213
    cocuk yapmayı dusunuyorsan böyle rüyalara kehanetlere takılıp moralinin bozulmasına izin verme. kaydirigubbakcemile
    ben kaç defa rüyamda öldüğümü gördüm ama bak hala katır gibiyim -tatlicadiarzu-
    hem rüyalar tersine çıkarmış bilmiyo musun? hihoyyyt sositososito

4. 21 Ağustos 2008
  5. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    113
    demekkı senın yavrun cok ayrıcalıklı olacak canım cevrendekı cocukların veya kısılerın cocuklarından buyuk bı ustunluge sahıp olacak soyle anlatayım dıgerlerı belkı doktor olacak ama senın oglun dıyesım geldı prof.doktor olacak bu da senın onurlandır oyle degılmı o toplumda tek senın yavrunun o unvana sahıp olması senı tek kılar oyle degılmı
    herseyden once hayır olsun :)

6. 21 Ağustos 2008
  7. Hera

Hera Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    353
    kabus görmen çok normal arkadaşım takılma böyle şeylere Allah hayırlısıyla kucağını doldursun ve iyi düşün iyi olsun

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.