Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

rüyamda yeşil erik yiyorum tabiri tam olrak ne?

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

slm arkadaşlar ben bu son aylarda sürekli yeşil erik,kiraz,bileniniz varsa çağala yiyiyorum rüyamda acaba tam olarak tabirirni bileniniz varmı netten baktımda kimin ne dediği belli deil:sm_confused:

2. 25 Temmuz 2008
  3. hero

hero Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    canım mevsımınde yenılen her meyve ıyıye ısarettır yınede hayra gelsın canım

4. 25 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Ziyaretçi

ewet mevsiminde yenen meyve iyidiır..meyve görmek aynı zamanda sağlık anlamına gelir yani hasataysan sağlığına kavuşaksın diye yazıyor bilemem

6. 26 Temmuz 2008
  7. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Ödül Puanları:
    86
    Offfff Erik istedi canım napıcam şimdi:KK43:

8. 1 Ağustos 2008
  9. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

bikoşu gitip aliyimde geliyim:)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.