Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Ikra meyra

Güncel 66.10 💃1.hedef 63💃 2.hedef 58 💃
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2015
14.954
23.888
33
2 aydır uğraşıyorum biraz geç kaldık
2 ay çok gibi 😬 1 haftada ögrendiler geceli gundüzlü surekli konuştum gece çiş gelşrse beni uyandır diye 20 aylıkta denedim korktular ara verdim 2.5 da biri istekliydi digeri ortalıgı kirletti ona ara verdim heves eder belki ikizine dedim oda ögrendi 1 ay arayla 😂😂 kolay gelsin canım

yst38

Güncel 77.2
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
9.143
22.392
2 ay çok gibi 😬 1 haftada ögrendiler geceli gundüzlü surekli konuştum gece çiş gelşrse beni uyandır diye 20 aylıkta denedim korktular ara verdim 2.5 da biri istekliydi digeri ortalıgı kirletti ona ara verdim heves eder belki ikizine dedim oda ögrendi 1 ay arayla 😂😂 kolay gelsin canım
Zihinsel sorunu var. 5.5 yaşında

Mutluluki

Mucize 1 di şimdi 2 oldu love
Pro Üye
9 Ağustos 2014
3.697
2.581
Kayıplardasın

Formülü biliyorsun vücudunu tanımışsın gerisi sende. Ha gayret
Walla canım evin içinde kendimle savaş halindeyim yeme ataklarıyla boğuşuyorum şeker ilacım var insülin direnci için yan etkilerinden içmiyorum ama tekrar başlıycam sanırım

senin nasıl gidiyor diyet ve hayat

yst38

Güncel 77.2
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
9.143
22.392
Walla canım evin içinde kendimle savaş halindeyim yeme ataklarıyla boğuşuyorum şeker ilacım var insülin direnci için yan etkilerinden içmiyorum ama tekrar başlıycam sanırım

senin nasıl gidiyor diyet ve hayat
Hayat daraltıcı hala wc eğitimi ile cebbelleşiyorum.
Diyet güzel geçen çeyrek içli köfte kızartma yedim kaçamak. Onun dışında sorun yok. Adet öncesi şişmeye başladım bide. Tartıyla göz göze gelmiyorum

elbereth2121

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
8
3
32
Kızlar merhaba, ben de bugün başlayacağım bu yönteme. Gerçekten ise yarıyor mu? 84 kiloyla diyete başladım 2 ay sonrasında 77 kiloya indim hedefim en az 15 kilo daha vermek. Bu yöntemle vermeyi deneyeceğim ama biraz motivasyona ihtiyacım var...

mavimli

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
13.260
23.839
Kızlar merhaba, ben de bugün başlayacağım bu yönteme. Gerçekten ise yarıyor mu? 84 kiloyla diyete başladım 2 ay sonrasında 77 kiloya indim hedefim en az 15 kilo daha vermek. Bu yöntemle vermeyi deneyeceğim ama biraz motivasyona ihtiyacım var...
Ah benim de ihtiyacim var motivasyona. Ben de bugün yeniden basladim. Cocuklar baskülü kirmis kac kiloyum onu bile bilmiyorum. 84 gibiyim tahminimce. Ben de 20 kilo verecegim insallah.

Ikra meyra

Güncel 66.10 💃1.hedef 63💃 2.hedef 58 💃
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2015
14.954
23.888
33
8 saat diyeti için diğer şok diyetlerde olduğu gibi tek bir diyet listesi yok. Zaten bu diyette istediğinizi, istediğiniz miktarda yiyip içebilirsiniz. Tabii 8 saatlik süre içinde. 16 saat boyunca ise ağzınıza tek bir lokma bile koymamanız ve vücudunuza yağ yakmak için ihtiyacı olan zamanı tanımanız gerekiyor.

Peki bu saat aralıkları nasıl olacak? Bu da size kalmış. Dilerseniz saat 09.00 – 17.00 arasında veya 10.00 – 18.00 arasında yapabilirsiniz. Meyveler ve sebzeler, yüksek lifli tahıllar, sağlıklı yağlar ve yağsız proteinleri mutlaka beslenmenize dahil etmeye, gün içinde bol bol su içmeye de özen gösterin.

Bu arada bu diyetin sonuçlarını görebilmek için 3 hafta boyunca düzenli yapmanız gerektiğini de hatırlatalım.

elbereth2121

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
8
3
32
Ben yaklaşık 2 haftadır devam ediyorum her gün en az 200, 300 gr eksiliyor tartıda. Akşamları gelen atıştırma isteği biraz zorluyor ama sabahları sonucu görünce yine gaza geliyor insan. Gerçekten ise yarıyor.

Milaagros

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
77
72
38
8 saat diyeti için diğer şok diyetlerde olduğu gibi tek bir diyet listesi yok. Zaten bu diyette istediğinizi, istediğiniz miktarda yiyip içebilirsiniz. Tabii 8 saatlik süre içinde. 16 saat boyunca ise ağzınıza tek bir lokma bile koymamanız ve vücudunuza yağ yakmak için ihtiyacı olan zamanı tanımanız gerekiyor.

Peki bu saat aralıkları nasıl olacak? Bu da size kalmış. Dilerseniz saat 09.00 – 17.00 arasında veya 10.00 – 18.00 arasında yapabilirsiniz. Meyveler ve sebzeler, yüksek lifli tahıllar, sağlıklı yağlar ve yağsız proteinleri mutlaka beslenmenize dahil etmeye, gün içinde bol bol su içmeye de özen gösterin.

Bu arada bu diyetin sonuçlarını görebilmek için 3 hafta boyunca düzenli yapmanız gerektiğini de hatırlatalım.
çok özür dilerim cevabınıızı yeni gördüm teşekür ederim

Yukarı Alt