Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Jasminium84

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
10.968
20.977
Ben hic spor yapmamistim. Gun icinde 1200 kaloriyi gecmeyecek sekilde pasta felan hersey yedim yani:KK16:
Siz 1.5 ayda kac kilo verdiniz ve gunluk kac kalori aldiniz??
1,5 ayda 3,5-4 kilo kadar verdim ama kalori sayımı yapmadım ben :KK43:
Ben bi de emziriyorum o yüzden verdiğim kilo az geliyor bana

bellabella64

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
71
103
1,5 ayda 3,5-4 kilo kadar verdim ama kalori sayımı yapmadım ben :KK43:
Ben bi de emziriyorum o yüzden verdiğim kilo az geliyor bana
Olsun hic moralini bozma. 3 ay kalori saymadan yapsan demekki 8 kilo verirsin bu harika bir rakam:halay:ben de dungun icinde yediklerimi iyice kıstım aksam saat10da bir aclik kriziyle hersey mahvoldu:110: o yuzden artik kalori saymak yok. Bugun basladim bakalim insallahikimiz de şu kilolardan kurtuluruz. Yarin tartilip boy ve kilomuzu yazalim mi buraya? Bir hafta sonra yine yazalim

Jasminium84

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
10.968
20.977
Olsun hic moralini bozma. 3 ay kalori saymadan yapsan demekki 8 kilo verirsin bu harika bir rakam:halay:ben de dungun icinde yediklerimi iyice kıstım aksam saat10da bir aclik kriziyle hersey mahvoldu:110: o yuzden artik kalori saymak yok. Bugun basladim bakalim insallahikimiz de şu kilolardan kurtuluruz. Yarin tartilip boy ve kilomuzu yazalim mi buraya? Bir hafta sonra yine yazalim
Şöyle yapsak olur mu ben diyet gruplarından birinde yarışıyorum aynı zamanda ve tartı günümüz cuma
Cuma günü tartılalım yazalım sonra her hafta yazalım bakalım görelim değişimleri

Jane _jane

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
3
3
Daha önce ben de denedim 12 kilo vermiştim .Doğum falan derken tekrar kilo aldım . şimdi 78 kiloyum ve emziriyorum .3 gündür 5-6 dan sonra hiçbişey yemiyorum fakat tartıda 400 gr artmışım, anlamadım 😔

Jasminium84

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
10.968
20.977
Daha önce ben de denedim 12 kilo vermiştim .Doğum falan derken tekrar kilo aldım . şimdi 78 kiloyum ve emziriyorum .3 gündür 5-6 dan sonra hiçbişey yemiyorum fakat tartıda 400 gr artmışım, anlamadım 😔
Gün içinde basıl beslenmiştin 12 kiloyu verdiğinde
Belki şimdi farkında olmadan gün içinde fazla kalori alıyorsan ondan olabilir mi

Yukarı Alt