Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Jane _jane

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2019
3
3
Gün içinde basıl beslenmiştin 12 kiloyu verdiğinde
Belki şimdi farkında olmadan gün içinde fazla kalori alıyorsan ondan olabilir mi
Gündüz çok dikkat etmedim.Ama eskiden de dikkat etmememe rağmen kilo vermiştim . Demek ki artık olmuyor.:KK43: bu arada şu an 36yaşındayım. Bu diyeti daha önce denediğimde 30 yaşımdaydım.

Jasminium84

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
10.480
19.174
Gündüz çok dikkat etmedim.Ama eskiden de dikkat etmememe rağmen kilo vermiştim . Demek ki artık olmuyor.:KK43: bu arada şu an 36yaşındayım. Bu diyeti daha önce denediğimde 30 yaşımdaydım.
Metabolizman yavaşlamış olabilir
Gündüz biraz da dikkat etmeye çalış bakalım ne olacak

Jasminium84

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
10.480
19.174
An itibariyle ben de başlıyorum. Benim 2 kilo fazlam var ve göbekte birikiyor. O gitsin yeter. Hadi bakalım. Ben altıdan sonra yememeye ayarlayacağım. Zencefil çayı serbest olsun, yeter. :KK49:
Hadi bakalım kolay gelsin
Senin için kolay gerçi 2 kilo çarçabuk verirsin inşallah 🙏

Othello

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
12
0
Merhaba herkese. Ben de katılmak istiyorum aranıza. Yıllar önce 20li yaşlarda bunu uyguladığımda fiziğim kimyam değişmişti, tombik bi kizdan incecik bir kiza donüşmüştüm ama şimdi uygulamakta zorlanıyorum. Boyum kısa 158 falan, kilom da 55 civarında dolanıyor. Ama bacaklarda basende kolda göbekte biriken yağlı görüntünün 48-49 civarı yok olacağını düşünüyorum.
Sabah normal kahvaltı yapıyorum, genellikle 3-4 gibi acıkırım zaten, bişeyler atıştırıp 17:00 gibi de evde ne varsa hafif bir yemekle günü kapatmaya çalışıyorum 3 gündür. Bu arada 17:00’de dışarıda olursam diyenyanıma yemek aldığım da oldu. Henüz tartılmadım ama göbek ve bel bölgemde hissettiğim şişkinlik hissi biraz rahatladı. Ben prensip olarak gündüz çok fazla yediklerim konusunda kasmamayı düşünüyorum. Çünkü zaten 17:00’de dükkanı kapatmak ve ertesi sabaha kadar sıvı dışı birşey almamak zorlayıcı oluyor.
Tartı günü vs de olursa eklenmek isterim.
Herkese selamlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Othello

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
12
0
Devam ediyorum.
55,2 ile baslamistim, 5 gun sonunda 54,6 oldu.
Persembe iftara gidecegim icin o gunu off yapip sabah kahvaltiyi kefir salatalik gibi hafif gecirmeyi dusunuyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lilruba

yaşamsürprizdir:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
3.174
1.745
An itibariyle ben de başlıyorum. Benim 2 kilo fazlam var ve göbekte birikiyor. O gitsin yeter. Hadi bakalım. Ben altıdan sonra yememeye ayarlayacağım. Zencefil çayı serbest olsun, yeter. :KK49:
zencefil çayını nasıl yapıyorsunuz ve ne için acaba paylaşabilir misiniz

Yukarı Alt