Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Koseyastigi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2018
138
270
zencefil çayını nasıl yapıyorsunuz ve ne için acaba paylaşabilir misiniz
Taze zencefili ince doğrayıp suda kaynatıyorum. Kayarken içine bal ve birkaç damla limon suyu da ekliyorum. Bu şekilde. 😊
Zencefilin bi'dolu faydası var, detoks suyuna falan da koyuluyor ama benim kaynatıp içme sebebim seviyor olmamla ilgili. 😊

Lilruba

yaşamsürprizdir:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
3.182
1.760
Taze zencefili ince doğrayıp suda kaynatıyorum. Kayarken içine bal ve birkaç damla limon suyu da ekliyorum. Bu şekilde. 😊
Zencefilin bi'dolu faydası var, detoks suyuna falan da koyuluyor ama benim kaynatıp içme sebebim seviyor olmamla ilgili. 😊
teşekkür ederim deneyeceğim bende zayıflamaya yada metobolizmaya yardımcı mı acaba dedim

Koseyastigi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2018
138
270
teşekkür ederim deneyeceğim bende zayıflamaya yada metobolizmaya yardımcı mı acaba dedim
Şöyle, google'dan bi araştırın yine isterseniz ama ben son bir haftadır suyuma da limon ve zencefil koyuyorum, şişkinliği azalttığını hissediyorum. Daha sık tuvalete gönderiyor ama evde olduğum için iyi bile oluyor aslında. 😊

elminaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2011
111
3
Hep birlikte tekrar baslayalim mi ne dersiniz? Boyum 1.63 kilomda 73 74tu yaklasik 10 gundur yapiyorum 72 yi gordum hedefim baslangicta 65 olmak sonrasinda 60 falan. Insulin direncim varmis bir de polikistikim hatta uzun zaman sonra tekrar tahlil yaptirdim diyetisyen icin gittigimde doktor insulin direncimin oldugunu soyledi 10 gundur de aksam 5ten sonra hic bisey yemiyorum. Benim gibi olan ya da bana katilmak isteyen arkadaslar varsa birlikte destek olalim mi birbirimize?

Bisiklet

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
4
2
Merhaba arkadaşlar. 37 yasindayim. Devlet memuruyum. Oturarak calisiyorum:KK43: Yillar önce cuma zayıflama sayfasi ile 16 kilo vermis 58 olmustum. Tabi zamanla aldim kilolarin cogunu ve 68 oldum. Bugun 17.00 den itibaren bir sey yemeyerek ve birazda sporla zayiflamaya calismanin adımını atmis bulunmaktayim. Umarim yilmadan buraya yazar ve birilerine faydali olurum. Ayni zamanda da yanima arkadas bulurum umarim.

Yellow -fit blonde

Gncl :60.5 ~•~ hedef :58.5
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
9.959
30.129
Merhaba arkadaşlar. 37 yasindayim. Devlet memuruyum. Oturarak calisiyorum:KK43: Yillar önce cuma zayıflama sayfasi ile 16 kilo vermis 58 olmustum. Tabi zamanla aldim kilolarin cogunu ve 68 oldum. Bugun 17.00 den itibaren bir sey yemeyerek ve birazda sporla zayiflamaya calismanin adımını atmis bulunmaktayim. Umarim yilmadan buraya yazar ve birilerine faydali olurum. Ayni zamanda da yanima arkadas bulurum umarim.
14.takıma katılmak istersen bekleriz canım :KK66: bisiklet mı sürüyorsun bende hergün bisiklet sürüyorum

Yellow -fit blonde

Gncl :60.5 ~•~ hedef :58.5
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
9.959
30.129
Teşekkür ederim. Uzun zamandır ara vermistim siteye kendimi burda denemek isterim öncelikle. Yesil bir bisikletim var :) günlük degil ama arada hep surerim. Günlük sürmeniz ne güzel 🤗
Basen ,kalça,üst bacak ve alt karını inanılmaz inceltiyor ve çok güzel kilo verdiriyor canm bol bol sür çok tavsiye ederim 👍kilo vermekteki ve şekillenmemdeki en büyük yardmcım oldu 👍 17den sonra yememen de harika yani aslında if diyeti yapmış oluyorsunuz bende bir ara yapmıştım çok güzel yağ yakar uzun süreli açlık süper

Bisiklet

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
4
2
Basen ,kalça,üst bacak ve alt karını inanılmaz inceltiyor ve çok güzel kilo verdiriyor canm bol bol sür çok tavsiye ederim 👍kilo vermekteki ve şekillenmemdeki en büyük yardmcım oldu 👍 17den sonra yememen de harika yani aslında if diyeti yapmış oluyorsunuz bende bir ara yapmıştım çok güzel yağ yakar uzun süreli açlık süper
Kesinlikle her kelimenize katılıyorum 🤗🤗

Yukarı Alt