Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Koseyastigi

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
260
zencefil çayını nasıl yapıyorsunuz ve ne için acaba paylaşabilir misiniz
Taze zencefili ince doğrayıp suda kaynatıyorum. Kayarken içine bal ve birkaç damla limon suyu da ekliyorum. Bu şekilde. 😊
Zencefilin bi'dolu faydası var, detoks suyuna falan da koyuluyor ama benim kaynatıp içme sebebim seviyor olmamla ilgili. 😊

Lilruba

yaşamsürprizdir:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.688
Taze zencefili ince doğrayıp suda kaynatıyorum. Kayarken içine bal ve birkaç damla limon suyu da ekliyorum. Bu şekilde. 😊
Zencefilin bi'dolu faydası var, detoks suyuna falan da koyuluyor ama benim kaynatıp içme sebebim seviyor olmamla ilgili. 😊
teşekkür ederim deneyeceğim bende zayıflamaya yada metobolizmaya yardımcı mı acaba dedim

Koseyastigi

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
260
teşekkür ederim deneyeceğim bende zayıflamaya yada metobolizmaya yardımcı mı acaba dedim
Şöyle, google'dan bi araştırın yine isterseniz ama ben son bir haftadır suyuma da limon ve zencefil koyuyorum, şişkinliği azalttığını hissediyorum. Daha sık tuvalete gönderiyor ama evde olduğum için iyi bile oluyor aslında. 😊

Yesyess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.772
Bunu uzun süreli yapıp kilo veren oldu mu ?
Gündüz diyet yapmadan sadece spor yaparak?

elminaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Hep birlikte tekrar baslayalim mi ne dersiniz? Boyum 1.63 kilomda 73 74tu yaklasik 10 gundur yapiyorum 72 yi gordum hedefim baslangicta 65 olmak sonrasinda 60 falan. Insulin direncim varmis bir de polikistikim hatta uzun zaman sonra tekrar tahlil yaptirdim diyetisyen icin gittigimde doktor insulin direncimin oldugunu soyledi 10 gundur de aksam 5ten sonra hic bisey yemiyorum. Benim gibi olan ya da bana katilmak isteyen arkadaslar varsa birlikte destek olalim mi birbirimize?

Yukarı Alt