Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

bellabella64

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
68
103
Gunaydin. Dun kahvaltida peynir zeytin 1 dilim ekmek yedim sonra saat basi bir elma yedim aksam saat 17ye kadar borde 5 kasik asure ictim. Ama simdi tartildim 66.6 ciktim. 200 gram almisim.Ustelik dun yarim saat bisiklet surdum.... nerede hata yapiyorum acaba bir yardimci olur musunuz

masumm

start:73.5 hedef:59
Pro Üye
26 Nisan 2008
35.382
78.388
Gunaydin. Dun kahvaltida peynir zeytin 1 dilim ekmek yedim sonra saat basi bir elma yedim aksam saat 17ye kadar borde 5 kasik asure ictim. Ama simdi tartildim 66.6 ciktim. 200 gram almisim.Ustelik dun yarim saat bisiklet surdum.... nerede hata yapiyorum acaba bir yardimci olur musunuz
saat başı yemek yerine
iki ögün veya 3 ögün yiyin

elmada şeker var meyve ama masum degil
ondan olmuş olabilir

nese1907

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
271
244
Ya ben şey düşünüyorum fazla yürüyüş yaptığım Son iki günde ilerleme göremiyorum ya acaba yorgunluk vücuda ağırlık mi veriyor diye düşünüyorum

bellabella64

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
68
103
saat başı yemek yerine
iki ögün veya 3 ögün yiyin

elmada şeker var meyve ama masum degil
ondan olmuş olabilir
Bugun mesela saat 11de kahvalti yaptim. 2 saat sonra dayanamadim 1 salatalik yedim. Ama saat 16ya kadar hicbirsey yemeyecegim o saattede iki incir yer gunu kapatirim. Bir de boyle deneyim

Yukarı Alt