Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

mavli

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
1.839
196
merhaba bildirim geldiği için konuya geldim yıllar önce burda 17 den sonra birşey yemeyerek ve sporla kilo vermiştim şuan çalıştığım işten dolayı çok yoğunum ve eve 19 a doğru geliyorum aralıklı oruç yapayım dedim ama çok yorulduğum için ve iş saatlerim uymadığı için yapamadım iki gündürde beşten sonra bir şey yemeyeyim demiştim ama bugün eve gelince biraz çorba içtim şimdide bir mandalina yedim maalesef. şimdi burayı okuyorum yarın daha dikkat etmeye çalışacağım yoksa kilolar aldı başını gidiyor

bellabella64

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
68
103
Kizlar bu diyet bende pek ise yaramiyor. Gunde 800 kalori aldim ve aksam 17den sonra hicbirsey yemedim. Yinede kilom ayni 3 gundur. Yarin yeni bur diyete basliyorum. Koreli bir ünlünün diyeti is mi IU. Youtubeda bu diyeti yapanlar 3 gunde 2 kilo, 5 gunde 3 bucuk kilo veriyor. Ve bence hem karbonhidrat hem protein hem dogal seker aldiginiz icin saglikli. Zaten asil doyana kadar yemek zararli olan. Merak eden olursa burdan listeyi paylasirim. Iyi aksamlar Allah hepimiza kilo verme surecinde yardimci olsun hedefimize ulasalim insallah.

masumm

start:73.5 hedef:59
Pro Üye
26 Nisan 2008
35.371
78.363
merhaba bildirim geldiği için konuya geldim yıllar önce burda 17 den sonra birşey yemeyerek ve sporla kilo vermiştim şuan çalıştığım işten dolayı çok yoğunum ve eve 19 a doğru geliyorum aralıklı oruç yapayım dedim ama çok yorulduğum için ve iş saatlerim uymadığı için yapamadım iki gündürde beşten sonra bir şey yemeyeyim demiştim ama bugün eve gelince biraz çorba içtim şimdide bir mandalina yedim maalesef. şimdi burayı okuyorum yarın daha dikkat etmeye çalışacağım yoksa kilolar aldı başını gidiyor
çalışma şartlamız aynı sanki
bende yeniden denemek istiyorum
6:30 da evde oluyorum bende eve gidincede allah ne verdiyse yiyorum

mavli

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
1.839
196
çalışma şartlamız aynı sanki
bende yeniden denemek istiyorum
6:30 da evde oluyorum bende eve gidincede allah ne verdiyse yiyorum
merhaba aslında akşam o kadar abartmıyorum ama servisle gidip servisle geliyorum gün boyunca çok yoğunum ama hiç yürüyüp spor yapamadığım için kilo veremiyorum akşam yorgun spor yapamam o yüzden yediklerimi dahada azaltmam gerekiyor azı azaltmak sağlığım için iyi olurmu bilemiyorum

Yukarı Alt