• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

bellabella64

Başlangıç:74kg Güncel:73kg Hedef:60kg
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
173
158
Canım merhaba haftasonunu biraz yoğun geçirdim şehirdışı misafirim vardı ve hiç bakamadım foruma az evvel tartıldım 60.90 :KK43: 200 gram aldım ama dün piknik Vs vardı gene iyi bence ya ya da kendimi avutuyo olabilirim 🥺
Olsun iyi atlatmissin tatlim. Hic moralini bozma kaldigimiz yerden devam:KK50:

mavli

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
1.854
198
merhaba bildirim geldiği için konuya geldim yıllar önce burda 17 den sonra birşey yemeyerek ve sporla kilo vermiştim şuan çalıştığım işten dolayı çok yoğunum ve eve 19 a doğru geliyorum aralıklı oruç yapayım dedim ama çok yorulduğum için ve iş saatlerim uymadığı için yapamadım iki gündürde beşten sonra bir şey yemeyeyim demiştim ama bugün eve gelince biraz çorba içtim şimdide bir mandalina yedim maalesef. şimdi burayı okuyorum yarın daha dikkat etmeye çalışacağım yoksa kilolar aldı başını gidiyor

bellabella64

Başlangıç:74kg Güncel:73kg Hedef:60kg
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
173
158
Kizlar bu diyet bende pek ise yaramiyor. Gunde 800 kalori aldim ve aksam 17den sonra hicbirsey yemedim. Yinede kilom ayni 3 gundur. Yarin yeni bur diyete basliyorum. Koreli bir ünlünün diyeti is mi IU. Youtubeda bu diyeti yapanlar 3 gunde 2 kilo, 5 gunde 3 bucuk kilo veriyor. Ve bence hem karbonhidrat hem protein hem dogal seker aldiginiz icin saglikli. Zaten asil doyana kadar yemek zararli olan. Merak eden olursa burdan listeyi paylasirim. Iyi aksamlar Allah hepimiza kilo verme surecinde yardimci olsun hedefimize ulasalim insallah.

Nare83

Nirvana
Pro Üye
26 Nisan 2008
35.513
78.677
merhaba bildirim geldiği için konuya geldim yıllar önce burda 17 den sonra birşey yemeyerek ve sporla kilo vermiştim şuan çalıştığım işten dolayı çok yoğunum ve eve 19 a doğru geliyorum aralıklı oruç yapayım dedim ama çok yorulduğum için ve iş saatlerim uymadığı için yapamadım iki gündürde beşten sonra bir şey yemeyeyim demiştim ama bugün eve gelince biraz çorba içtim şimdide bir mandalina yedim maalesef. şimdi burayı okuyorum yarın daha dikkat etmeye çalışacağım yoksa kilolar aldı başını gidiyor
çalışma şartlamız aynı sanki
bende yeniden denemek istiyorum
6:30 da evde oluyorum bende eve gidincede allah ne verdiyse yiyorum

mavli

Guru
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
1.854
198
çalışma şartlamız aynı sanki
bende yeniden denemek istiyorum
6:30 da evde oluyorum bende eve gidincede allah ne verdiyse yiyorum
merhaba aslında akşam o kadar abartmıyorum ama servisle gidip servisle geliyorum gün boyunca çok yoğunum ama hiç yürüyüp spor yapamadığım için kilo veremiyorum akşam yorgun spor yapamam o yüzden yediklerimi dahada azaltmam gerekiyor azı azaltmak sağlığım için iyi olurmu bilemiyorum

droopy94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2017
225
394
Yeme içme düzenim hiç yok malesef bugün sağlıksız besinler fazlasıyla tükettim 16.30 dan sonra birşey yemedim yarın sabah kilomu yazacağım bundan sonra sağlıklı besleneceğim kendim için

Yukarı Alt