• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

sabahki idrar testim pozitif şimdiki negatif çıktı,bi bakın nolur:((

mad1410

Bitanesi'nin Bitanesi
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
445
269
Selamlar arkadaşlar.Adetim bugün itibariyle 2-3 gecikti.Sabah eczaneden gebelik testi yaptım,sonuç silik ama bariz bir ikinci çizgi..Sonra hastanede kan verdim,ama sonuçlar çarşambaya çıkacak...Akşam gelirken başka marka tekrar test aldım. O da negatif,yani testi gözümün içine sokmasam ikinci çizgi yok,son test çok çok belirsiz negatife yakın bi çizgi,hatta belkide yok.Ben anlamadım ben hamilemiyim değilmiyim,nolur bilen başına gelen var mı yardım edin...:18:

pembemasal

Ya nasip de RABBİNE bırak
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
2.071
1
Selamlar arkadaşlar.Adetim bugün itibariyle 2-3 gecikti.Sabah eczaneden gebelik testi yaptım,sonuç silik ama bariz bir ikinci çizgi..Sonra hastanede kan verdim,ama sonuçlar çarşambaya çıkacak...Akşam gelirken başka marka tekrar test aldım. O da negatif,yani testi gözümün içine sokmasam ikinci çizgi yok,son test çok çok belirsiz negatife yakın bi çizgi,hatta belkide yok.Ben anlamadım ben hamilemiyim değilmiyim,nolur bilen başına gelen var mı yardım edin...:18:
Kan sonuclarını bekle canım ve doktora gıt Allah hayırlısını versın

_okyanus_

çok şükür RABBİM'e...
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
331
1
sabah idrarıyla yapılan test her zaman daha belirgin çıkar.zaten genelde aç karnına ve sabah saatlerinde ilk idrarla yapmayı tavsiye eder eczacılar.panik yapma.hayırlısı olsun.inşallah hamilesindir.şimdiden tebrikler cnm....

EGEMM44

Miraç&Erva kocaman dünyam
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2011
1.667
2
bence yarın sabah ilk idrarınzla yapın testi daha net sonuç alırsınz inşaallah

Son düzenleme:

mad1410

Bitanesi'nin Bitanesi
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
445
269
Arkadaşlar acaba düşükmü yapıyorum,yarın eczanalar kapalı,gidip hemen test mi alsam acaba

freedom06

BiR TaNeM :)
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2010
1.003
18
sabah aç karnına ilk idrarla tekrarla testini. şimdi git 3-4 tane al gün içinde bak ben öyle yapmıştım. gün içinde yaptığım tüm testlerde silik 2. bi çizik çıkıyordu. güzel sonuçlarını bekliyoruz :KK16::KK16::KK16:

__SuPerisi__

sarı papatyam
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
2.948
24
sabah yapılan testler her zaman doğru sonucu verir..çarşamba günü kan sonucun çıkıcakmış bence bekle tekrar test yapma..inşallah hamilesindir

mad1410

Bitanesi'nin Bitanesi
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
445
269
Şimdi gittim eczaneye 2 tane daha test aldım,sabah yapıcam onları...Şuan kasıklarımda ağrı başladı,eşimde vücut çocuğu atıyor falan dedi,ondan tedirgin oldum.

BeyazBulut

Guru
Pro Üye
31 Mayıs 2007
14.891
4.539
Şimdi gittim eczaneye 2 tane daha test aldım,sabah yapıcam onları...Şuan kasıklarımda ağrı başladı,eşimde vücut çocuğu atıyor falan dedi,ondan tedirgin oldum.
neden atsınki vücut çocuğu kanaman mı var
eğer hamileysen kasık ağrısı çok normal
allah gönlündekini hayırlı kılsın

freedom06

BiR TaNeM :)
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2010
1.003
18
yav bu erkekler ne alem çok güldüm valla. benimki kıymetli gebelikten ve ağrı olması bebeğin tutunduğu anlamına gelir, bu çok iyi birşey derdi doktorum. kulak asma sen eşine, ağrı olması çok iyi bişi :nazar::nazar::nazar::nazar: :emir_bebek:

Yukarı Alt