SAÇ BAKIMI

Esintrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2015
328
208
İnstagramda bi sayfada kadın yeni saç çıkardığını ve saçlarını uzattığını yazmıştı. Sizdende sonuçları bekliyorum :)
İnşallah faydası olur. Yarın zeytinyağı+sarımsak karışımını uygulayacağım. Geçen hafta yaptığımda hiç kokusu kalmamıştı.
Ampullerin kokusu çıkmıyor nedense, belki gece boyu beklettigim için oldu. Cuma günü 2-3 Saat bekletip yıkayacağım.

kahvesevmemben

Dünya hassas kalpler için cehennem gibidir.
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
1.799
9.663
Bepanthen, Bemiks ve Evigen'i karıştırıp saça uygulandığını duydum. Bu şekilde saç gürleştirip, uzatanlar varmış. Deneyip sonuç alan var mı?
Ben denedim bir faydasini göremedim açıkçası sizde işe yarar umarim

goks1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
67
29
İnşallah faydası olur. Yarın zeytinyağı+sarımsak karışımını uygulayacağım. Geçen hafta yaptığımda hiç kokusu kalmamıştı.
Ampullerin kokusu çıkmıyor nedense, belki gece boyu beklettigim için oldu. Cuma günü 2-3 Saat bekletip yıkayacağım.
Güncel yorumlarınızı bekliyorum o halde :)

kahvesevmemben

Dünya hassas kalpler için cehennem gibidir.
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
1.799
9.663
Düzenli mi kullandınız? Genelde düzenli kullanıldığında etki edeceğini söylemişler araştırdığım yerlerde.
Ben saç dökülmesi şikayetiyle gittim ve doktorum 10 günlük bir tedavi verdi bu karışımları hatta daha fazlasını eczacı karışım yaptı düzenli kullandim ama pek fayda etmedi bende

Matchteacher

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
1.406
1.810
Bende bu konuda çörek otu yağını duydum kızlar daha kullanmadım aldım ama faydasını gören var mıdır acaba

Yukarı Alt