SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

melismelom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
441
418
Teşekkür ederim bu renkler benm istediğimden daha açık bir ton oluyor ben daha koyu bişey düşünüyorum ama saçımda koyu da durabilir belki..belli bir marka var mı peki :)
palette 7.77 yoğun bakır var,kutudan daha koyu ama çok tatlı bi renk çıkıyor onada bakabilirsin. buarada kutudaki renklere aldanma. ben genelde paletteyi kullanıyorum. loreal bi tık daha iyi,onuda tercih edebilirsin. palette 7.57 ile 7.77 yi karıştırıyordum ben

bence91

20.01.2019 🐣
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2018
1.892
3.636
palette 7.77 yoğun bakır var,kutudan daha koyu ama çok tatlı bi renk çıkıyor onada bakabilirsin. buarada kutudaki renklere aldanma. ben genelde paletteyi kullanıyorum. loreal bi tık daha iyi,onuda tercih edebilirsin. palette 7.57 ile 7.77 yi karıştırıyordum ben
Tamam çok teşekkür ederim

asude_bahar

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2011
13.035
12.770
merhaba arkadaşlar,
iki hafta önce kızıla dönen saçlarıma ombre yaptırdım cilasını küllü açık kumral yaptırdım ama rengi sarıya ilk rengine döndü. ben de mor şampuan kullanmaya başladım. iki kere kullandım ama henüz bi etkisini görmedim. cilasını (yeşil ve kızıla çalmadan) evde yenileyebilir miyim bilgisi ve tecrübesi olan var mı aramızda?
yeşil ve kızıla çalmasın istiyorsan 7.1 ile cila yapa yapabilirsin. ya da daha küllü istiyorsan gri boya ile

Aylakkadin

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
544
659
Arkadaşlar rofleli saçlarımı laciverte yakın bir mor yapmak istiyorum. Hangi boyayı tavsiye edersiniz? Artilari eksileri neler olur?
Saçım su an röfle?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

asena87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
2.280
1.845
20190818_134204.jpg

Herkese merhaba.dogal sari tonlarinda bir seyler istedim ama kuafor 5,6 cm i koyu boyayarak ombre yapti.
Ama benim amacim zaten dogal sarisinlik...
Fotografta daha iyi gorunuyor suan daha cirkin iki zit renk.
Ne yapilabilir.
Ust koyu yerlere dip rofle mi yaptirsam dogalligi yakayalayabilirler mi?

Dip boyayi actir demeyin cunku ben bu ombre olayini sevmiyorum anlasilan...
Fikirlerinizi bekliyorum,gec olmazsa bugun kuafore gideyim...
20190818_133419.jpg
20190602_145148.jpg

Bu iki resimdeki gibi olabilir mi?

Yukarı Alt