Saç diplerimdeki aşırı ağrı (yada acı)

aysen-srr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
966
1.348
Evet belki tuhaf bir konu gibi gelebilir çoğunuza ama haftalardır saç diplerim aşırı ağrıyor,yada acıyor.bu ağrıdan kurtulmak için sık sık banyo yapıyorum ama fayda yok.dip boyam geldi ondandır dedim boyadım fayda yok.ellerim sürekli saçımda sürekli masaj yapıyorum yine fayda yok.neden olur.çaresi nedir bilen varsa yazsın lütfen.surekli saçlarımı kurcalamakdan saçlarım sürekli karışık.

Sevimli bebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
110
53
Evet belki tuhaf bir konu gibi gelebilir çoğunuza ama haftalardır saç diplerim aşırı ağrıyor,yada acıyor.bu ağrıdan kurtulmak için sık sık banyo yapıyorum ama fayda yok.dip boyam geldi ondandır dedim boyadım fayda yok.ellerim sürekli saçımda sürekli masaj yapıyorum yine fayda yok.neden olur.çaresi nedir bilen varsa yazsın lütfen.surekli saçlarımı kurcalamakdan saçlarım sürekli karışık.
Boyayla alakali oldugunu dusunmuyorum ki benim sacim hic boya gormedi ama bemdede ara ara oluyo oldumuda uzun suruyo elimi vuramiyorum ben sanki sac diplerimi igne yapmislar gibi bende burda beklim belki sebebini bilen biri vardir

ardacinar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
892
778
Hıç bilmiyorum ama alerji tahris gibi bisey mi oluyor cildiyeye mi gitseniz acaba ben bazen sıki bağlarsam ya da tel tokayi hizli takarsam orda ağri aci oluyor gün boyu ama sonra geciyor o tarz bi ağri mi

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.722
2.044
Adet donemi yakinken oluyor bazen..birde duzlestirici falan kullaninca .. eskiden olmazdi artik oluyor bende de

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 29 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde bebeğinizin vücudundaki beyaz yağ oranı %8'e çıkmış olacak. Hamileliğinizin son zamanlarında gece uyurken bacak krampları çok sık görülür. Yorgunluktan kaçınarak ve mümkün olduğunda bacağınızı yükseğe kaldırıp dinlenerek, krampların önüne geçebilirsiniz. B grubu streptokok enfeksiyonu testi 35-37. haftalar arasında yapılabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gecenin_resmi

BUDA GEÇER!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
3.326
5.830
Saçlar yerini değiştimi olur genelde. Farklı taramak ivinden farklı ayırmak gibi

nomunomuchua

6üstü1ömür
Pro Üye
3 Eylül 2012
17.488
35.491
Bu durumda oldukça diplere bastırarak saçlarımı tararım ben.
15 dk kadar.
Rahatlatır.

Denediniz mi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 238 gün kaldı.

kalpBebeğinizin başının iki tarafındaki oyuklar bebeğinizin kulaklarının şekilleneceği yeri işaret ediyor. Bugün döllenmeden sonraki birinci ayın son günü. (Gebelik de ay olarak kameri ay kullanılır. Bir kameri ay dört yedi günlük haftadır.) Bebeğinizin doğmasına 8,5 ay kaldı. Ultrason ekranında bebeğinizin kalp atışlarını görebilirsiniz.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pamukannesi83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
6.887
20.539
Kaslardan kaynaklanabilir. Bende bir süre oldu. Omuz kaslardan kaynaklanıyordu. Fizyoterapi ile çözüldü. Bende ilk cilt den saniyordum ama değildi

Yukarı Alt