Saç diplerimdeki beyaz tabaka !

Burcutu

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2015
26
6
Kızlar merhaba;
Saçlarımi kasiyorum, diplerinde birseyler var hissediyorum sonra tirnaklarimin arasına giriyor. Böyle beyaz hamurumsu birşey, saçlarım yaglandiginda daha çok oluyor. Kepek degil. Bunun ne olduğunu bilen varmı ?

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
5 Mart 2012
16.493
12.140
Acaba saç kremini kafa derisinedemi sürüyorsunuz ve ne kadar durulasanızda kalıyor orda.Aklıma bu geldi.

sdktm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
2.225
599
saçlarınızı bNyodan çıkmadan önce sirkeli suyla durulamanızı öneririm,

CuriousCat

NerdCat ^^
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
1.528
1.096
Ketoral yada head&shoulders'la yıkamayı dene saçını bir süre, mantarımsı bir oluşumsa 3-5 kullanımda tamamen geçirir, sonra koruma amaçlı haftada 1 kez kullanıp herzamanki şampuanına devam edebilirsin.

Burcutu

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2015
26
6
Ketoral yada head&shoulders'la yıkamayı dene saçını bir süre, mantarımsı bir oluşumsa 3-5 kullanımda tamamen geçirir, sonra koruma amaçlı haftada 1 kez kullanıp herzamanki şampuanına devam edebilirsin.
Çok teşekkür ederim öneriniz için, onerebileceginiz bi serisi varmı bu sampuanlarin ?

CuriousCat

NerdCat ^^
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2014
1.528
1.096
Çok teşekkür ederim öneriniz için, onerebileceginiz bi serisi varmı bu sampuanlarin ?
Ketoral tek tip eczanede satılıyor, aile hekiminize yazdırabilirsiniz dilerseniz, Head&shoulders'ın badem yağlısını kullanmıştım ben kuru saçlar için olanını, sizde saç tipinize göre olanı tercih edebilirsiniz :KK51:

Yukarı Alt