Saç dökülmesi için priorin kullanan varmi?

Esra6161

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Arkadaslar priorin diye ilac kullanip faydasini goren varmi? Saclarin dokulmesini onluyor ve cogaltiyor..??

E

ela

Ziyaretçi
var canım 2 aydır kullanıyorum yeni saç çıkartıyor kaş yoktu dolu kaşım çıktı tırnakları hiç sorma sert ve uzun,paraya kıydım bir 2 aylık paket daha aldım.

S

selin002

Ziyaretçi
var canım 2 aydır kullanıyorum yeni saç çıkartıyor kaş yoktu dolu kaşım çıktı tırnakları hiç sorma sert ve uzun,paraya kıydım bir 2 aylık paket daha aldım.
canım ne zmandan sonra etkisini gösterdi ben aldım bir haftadır kullanıorum ama hiç bi gelişme yok cewap yazarsan sevinirm

K

karamelcik

Ziyaretçi
arkadaşlar ben de 10 gündür kullanıyorum.inşallah faydasını görürüm.:Saruboceq:

U

ugurbocegim2009

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ,ben priorin kullandim.Yaklasik 3-4 ay kadar ve cok faydasini gordum,saclarimin dokuntusu kesildi ve ayricada saclarim siklasti.Ama birakmistim yine baslayacagim.bana gore ilaci en az 6 ay kullanirsan tam olarak faydalarini gorebilirsiniz.

S

selin002

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ,ben priorin kullandim.Yaklasik 3-4 ay kadar ve cok faydasini gordum,saclarimin dokuntusu kesildi ve ayricada saclarim siklasti.Ama birakmistim yine baslayacagim.bana gore ilaci en az 6 ay kullanirsan tam olarak faydalarini gorebilirsiniz.
canım sende ne zmandan sonra etkisni gösterdi ben 3 haftadır kullanıorum ama bi değişiklik yok şuan sence bu normalmi?

biricik_06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
kızlar saç dökülmesinin tek ilacı kan değerlerinizin çok ii olması.yıllarca yapmadığım şey kalmadı inanamazsınız ama önüne geçemedim.şuan kan değerlerim çok ii ve hiç dökülmüyorlar.lütfen önce doktora gidiniz dökülme sebebi stres mi kan değerleri mi öğrenin

nagis88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar bişey soracam bu priorin hapmı yoksa şampuanmı ?

Yukarı Alt