saç dokulmesi tedavisi icin nano teknolojıyle uretılen yenı urun folixir

incirlibitter

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
bu urunu dermatolojı prof dr meral şaşoglu uretmıs.. elele dergısının bu ayki sayısında okudum ve nette arastırdım.. hatta Meral hanımla telde konustum.. bu urunu onerdı.. suanda mınoxıdıl ve revıvogen kullanıyorum.... aranızda bu urunu kullanan varsa etkılerını paylassın.. ben elımdekıler bıtınce denemeyı dusunuyorum.. sitesine gırersenız cok ıddıalı bı urun oldugunu gorursunuz... inşallah iddia ettiği kadar etkili ve başarılı bi üründür... maddi olarak bisuru para gitti bu saç iiçin.. mavevı olarak ayrı yıpranıyoruz... folixir firması uretıcılerıne burdan seslenıyorum... deneme paketlerı versınler ucretsız tanıtım amacıyla.... iyi bi urun oldugunu anlarsak.. memnun kalırsak zaten almaya devam ederız.. bıktık artık denemelerden husranlarda.. urunune guvenen bu kadar fedakarlık yapsın artık.. saç dokulmesı ekonomık bi pazar artık...
herkes cok ıddıalı rekjlam yaparken .. ama kullanıoruz bakıoruz palavra... para tuzagı....bu nedenle folıxır fırması ılk denemeyı sız hedıye etsenız ıyı olur..zaten bana ıyı gelırse bu sıze kat kat gerı donecek.. etrafımda o kadar cok ınsan varkı sacı dokulen.. tavsıye edebılecegım..

gguney

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben losyonunu denemeyi düşünüyorum elimdeki 2. hgf sprey bitince tabi. ınceledim (karşılaştırdım) zaten benzer işlevli ürünler, folixir nano teknolojili ve daha gelişmiş hali olarak görünüyor. Tabi denemeden bilinmez... Saç kremini ise yarın alacağım, sonuçları için 6 ay süre veriyor sitede 3. ayda belli olur zaten.

gecenin hxuxznxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
gguney peki hgf nasıl memnun kalmadın mı? 2etken maddenin birleşimi en kuvvetli o olması lazım mantık olrak sonuç nasıll??

gecenin hxuxznxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de folixiri çok araştırıyorm bu folixiri üretenler zamanında revivogeni yurt dışından getirp pazarlayanlarmş şimdi bu ürünün de ona benzer olduğunu söylüyolar!!!fiyatından dolayı kullanan pek yok.. ben 6 ay minoxil kullandm sadce alın kısmıma doğru minik tüyler çıktı dökülmesine etki etmedi benim olayım genetik olduğu için erken önlemimi almam lazım yani bana dökülmeyi durduracak ürün gerekli yani dht yi engellmesi lazım bu konuda hgf çok iddalı içinde hem ninoxidil hem de finasterid olduğunu söylüyolar minoxidil saç çıkmasına yardımcı olurken finasterid de dökülmeyi engelliyomuş uff kafam çok karışık acil bi ürüne başlamam lazım bi de kafama takılan folixirin ortaya çıkardığı doğru dürüst bilimsel bi kanıt yok ama kadın çok iddalı..napcaz kızlaaaaar???

incirlibitter

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
folixiri üreten prof meral hanımla telde konuştum.. aşırı iddialı.. öle böle diil

gecenin hxuxznxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
peki sen napmayı düşünüyosn alacakmısın folixir?bitki dermanı üreten leyla çabukta çok iddalıydı ama kullanan bin pişman oluyo..minoxidil kullanyomusun hala elindekileri sattın mı??

Yukarı Alt