Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

duru24

duru24
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
155
31
oryalli haline döner. tabi o da işlemi çok iyi bi şelde uygularsanız.. durulama işlemi çok önemli boyanın saçtan tamamen akıtılması lazım.. aksi hhalde hakkı verilmeyince iki üç gün sonra renk oksitlenp koyulaşabiliyo yeniden...
mm
merhaba orielli hali cok kötü renk ama korkumdan yapamıcam sanırım.direk ustune cok acık kumral boyasam,yada küllü kumral.veya 8.71 kremalı kahve olurmu acaba :KK43: ay resmen ne yapıcamı saşırdım.
acaba koleston wella perfect 8.71 kremalı kahve kullanan varmı aranızda

sea123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim.cevap verilmemistir diye bakmadim acikcasi oylece biraktim dipleriimde uzadi simdi ve bu seferde etrafimdakiler bu bakir karemel yakismadi diyince kala kaldim ne yapcami sasirdim. sea 123 sizce ben acik kullu kumral yapsam olurmu onda arastirdigima gore turunculuk rengi cok oluyormus.yada boya silici alsam kendi sac renginemi doner yada boyamadan once orielle acmisyi o halemi doner aranizda bu oslemi deneyen varmi acaba
Bu arada saclarim akti dipler bakir karemel gibi gibi tam degil hani.diplerden asagisi da sariya yakin bir renk oldu
Merhaba , saçlarınızı şimdi 8 tonlarına boyarsanız tutmayacağını garanti edebilirim. Bence asla renk değişimine gitmeyin. Bırakın bakır karamel boyamaya devam edin bir yerden sonra kendi saçınıza göre güzel ve tam bir renk verecektir. Ayrıca arkadaşın dediği gibi boya siliciler oryalle aynı mantıkta çalışır. Saçınız portakal rengi olur. Boya ister .

sea123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
mm
merhaba orielli hali cok kötü renk ama korkumdan yapamıcam sanırım.direk ustune cok acık kumral boyasam,yada küllü kumral.veya 8.71 kremalı kahve olurmu acaba :KK43: ay resmen ne yapıcamı saşırdım.
acaba koleston wella perfect 8.71 kremalı kahve kullanan varmı aranızda
8/71 'i bizzat kendim boyadım arkadaşıma ve röfleyle yapınca Çok güzel bir renk. Gerçekten o renge boyayıp üstüne balyaj felan yapınca harika bir renk gidiyor. Saçınızı 7/73 e boyayın demiştim. Tekrar 7/73 ü öneriyorum :)

duru24

duru24
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
155
31
sea 123 merhaba bana önerdiğin numaraya baktım da şimdi de cok koyu değilmi arkadaşım :KK43: ben küllü kumralla kumralı alıp kariştırıyım diyorum oksidan da 30 luk var elimde onunla yapsam olurmu bakalım denıcem
sence olurmu fikrini alabilirmiyim

sea123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
sea 123 merhaba bana önerdiğin numaraya baktım da şimdi de cok koyu değilmi arkadaşım :KK43: ben küllü kumralla kumralı alıp kariştırıyım diyorum oksidan da 30 luk var elimde onunla yapsam olurmu bakalım denıcem
sence olurmu fikrini alabilirmiyim
7/73 koyu görünebilir ama saçınızın renginin fotoğrafına bakıyorum 7-8 tonları arasında buda aktığını gösterir ve 7 numara ile boyandığını anladım , bu durumda 8 numara önermedim cünkü dipler acık olucak bu sefer bunu düşünerek dedim. 7/73 koyu değil karamel kahvesi durur.

duru24

duru24
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2014
155
31
18643_buyuk.jpg

Arkadaşlar bu boya kalktı maalesef ama harika bir renkti kendi sac rengini 3 acıyordu ve boyalı olan yerler bile bu renk oluyordu bunun gibi boya markası varmı artık bilen varmı aranızda acaba

sea123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
691
44
-HESABIMI DONDURUYORUM , KADINLAR KLÜBÜNDE ARTIK YOKUM -

Yukarı Alt