Saç Kırıklarım

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
4.349
0
Boyalar, fönler mahvetti saçımı
kestirmekte istemiyorum güzel uzadılar çünkü
kırıklarımda fazlalaştı kestirmeden nasıl kurtulabilirim bilen esirgemesin yardımını:nazar:
 

MeLoDi

LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu!
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
16.073
8
saç kırıklarını onarmanın tek yolu sadece kırıklarını temizleterek kurtulursun. başka yöntemi yok. eğer kestirmezsen bu kırıklar daha yukarılara çıkarak saçı kaplar ve daha çok kestirmek zorunda kalırsın.kestir ki saç kendine gelsin, iyi güvenilir bir kuaföre git. bazıları kes deyince abartıp kısaltıyor çünkü. a.s.
 

Sadako

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
57
0
arkadaş maalesef kırıkların kesilerek temizlenmesinden başka kurtuluşu yok :KK43: kuaförlere güvenmiyorum dersen haklısın derim, ve elinden geldiğince kendin kesmeni öneririm biraz dikkatle altından kalkarsın çok kısaltmadan..hem sağlıklı olur hemde bakım yapıyorsan daha çok faydasını görüp hızla uzatabilirsin.. benim fikrim ve bizzat yöntemim budur..
 

XSXahnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
95
0
Saçların uzunsa kendin görebildiğin kadar temizleyebilirsin. Saçım uzun olduğundan ben de kendi kırklarımı kendim alıyorum sıkıldıkça. Artı avonun kırık saç uçlarını onaran serumu var çok etkili onu kullanabilirsin. Kuaföre kırıklarımı aldırmak için ne zaman gitsem, belimdeki saç omuzlarıma iniyor bu yüzden kuaföre gitmiyorum. gamyoncuiremsu
 
Yukarı Alt