Saç Kırıklarım

Kxoxmxuxr Prenses

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Boyalar, fönler mahvetti saçımı
kestirmekte istemiyorum güzel uzadılar çünkü
kırıklarımda fazlalaştı kestirmeden nasıl kurtulabilirim bilen esirgemesin yardımını:nazar:

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
Emoji Skoru
199
bende aynı sorunu yaşadim
bitkisel yağlar ve kendimce uyguladigim sıcak makas yontemi sayesinde yüzde doksan kurtuldum :CüvCüv:

MeLoDi

LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
saç kırıklarını onarmanın tek yolu sadece kırıklarını temizleterek kurtulursun. başka yöntemi yok. eğer kestirmezsen bu kırıklar daha yukarılara çıkarak saçı kaplar ve daha çok kestirmek zorunda kalırsın.kestir ki saç kendine gelsin, iyi güvenilir bir kuaföre git. bazıları kes deyince abartıp kısaltıyor çünkü. a.s.

Sadako

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaş maalesef kırıkların kesilerek temizlenmesinden başka kurtuluşu yok :KK43: kuaförlere güvenmiyorum dersen haklısın derim, ve elinden geldiğince kendin kesmeni öneririm biraz dikkatle altından kalkarsın çok kısaltmadan..hem sağlıklı olur hemde bakım yapıyorsan daha çok faydasını görüp hızla uzatabilirsin.. benim fikrim ve bizzat yöntemim budur..

XSXahnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Saçların uzunsa kendin görebildiğin kadar temizleyebilirsin. Saçım uzun olduğundan ben de kendi kırklarımı kendim alıyorum sıkıldıkça. Artı avonun kırık saç uçlarını onaran serumu var çok etkili onu kullanabilirsin. Kuaföre kırıklarımı aldırmak için ne zaman gitsem, belimdeki saç omuzlarıma iniyor bu yüzden kuaföre gitmiyorum. gamyoncuiremsu

Yukarı Alt