Saç Kuruluğuna İyi Gelecek Şampuan

semachann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
364
316
22
Saçım bir süredir aşırı elektriklenmeye ve kabarmaya meyilli bunun yanı sıra da feci kuru geliyor saçlarım bana. Normalde OGX kullanıyordum bir senedir, saçlarımı pırıl pırıl yapmasına rağmen bu şampuanların fiyatı da dolarla birlikte uçtu gitti. Ben de ucuz diye Otacı'ya yöneleyim dedim, çünkü doğal içerikli kullanmayı seviyorum ama o da ne fiyatları uçmuş onun da. Sonrasında Doa'ya baktım, onu da bir ara kullanmıştım ama onların da stokları tükenmiş.

Eğer doğal içerikli, fiyatı da 40 TL'nin altında bir marka söylerseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler!

LOTUS0710

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
1.324
2.157
Dogal içerikli degil ama sls icermiyor. Bunu onerebilirim kremsiz maskesiz yumuşacık yapiyor. Bu sebeple de köpürme yapmıyor. Eger doğal diye kullandiginiz markalarda köpürme oluştuysa bilin ki icinde deterjan türevi bir madde var.

Eklentiler

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
5.529
12.408
Gratis'te Hask var. İndirime girince 25-30 arasında satılıyor. İçeriği güzel.
Yine Gratis'te Inecto var, fiyatı daha makul. İndirimli 13-15 civarı oluyor.

semachann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
364
316
22
Dogal içerikli degil ama sls icermiyor. Bunu onerebilirim kremsiz maskesiz yumuşacık yapiyor. Bu sebeple de köpürme yapmıyor. Eger doğal diye kullandiginiz markalarda köpürme oluştuysa bilin ki icinde deterjan türevi bir madde var.
Bir ara denerim belki, kriz sağolsun market şampuanlarına dönüş yapacağız bu gidişle...