Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

saç rengimi değiştiriyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tatlxixrxuxya tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : tatlxixrxuxya
  1. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Ödül Puanları:
    146
    şu an kullandığım saç rengi karamel. gölge yaptırmıstım..şimdi rengini degiştirmek ıstıyorum.ama sıze ve kuaföre nasıl anlatabilirim.istediğim saç renginde 2 ton var ; sarı ve koyu renk.. acaba bu saçın üzerine yaptırılır mı?bu rengin bir adı var mı??yardımcı olursanız sevinirim.. saç konusunda oldukça tecrübesizim..:emir_bebek:CADIARZUCADIARZU

2. 20 Ağustos 2008
  3. tatlxixrxuxya

Ödül Puanları:
    146
    .................................

4. 20 Ağustos 2008
  5. ezoy

ezoy Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    canım istediğin saclara benzeyen bi resim filan yok mu? koyarsan cok daha ii anlasılır

6. 20 Ağustos 2008
  7. tatlxixrxuxya

Ödül Puanları:
    146
    resım bulamadım. keşke bulabilsem..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.